Dárek za trpělivost

darekProtože se vydání prototypu singleplayeru stále odkládá, rozhodli se vývojáři udělat předplatitelům radost, odměnit je za trpělivost a zpříjemnit jim čekání.

Jádro hry Lightnite je už hotové, jenomže je ve hře spousta prvků, které je potřeba před vydáním odladit a zajistit jejich bezproblémovost. To je nejnáročnější a nejsložitější část vývoje každé hry. A to si bohužel vyžádalo již několik odkladů vydání hratelného prototypu.

Aby předplatitelům nedošla trpělivost, rozhodli se vývojáři věnovat všem hráčům, kteří mají předplacenou hru a čekají na její první vyzkoušení, věnovat dárek v podobě prémiové položky ze shopu v hodnotě 25$!

Asi nemusíme připomínat, že budoucí verze hry bude v shopu umožňovat jednoduché obchodování takových předmětů mezi hráči. Takže pokud by se vám darovaný skin, zbraň, nebo doplněk nelíbil, můžete ho v shopu vyměnit nebo prodat jinému hráči a za takto získané bitcoiny si pořídit jakékoli jiné vybavení nebo skin do hry, případně si je nechat poslat do své krypto peněženky a utratit je třeba na Alze za novou myš nebo klávesnici 😉

Předobjednejte si Lightnite přes tento odkaz, kde získáte 20% slevu, 500 satoshi do hry a navíc jeden unikátní skin!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..