Singleplayer Lightnite právě spuštěn

A je to tady! Trvalo to o několik týdnů déle, než bylo původně naplánováno, ale konečně se dočkali první předplatitelé.

To, na co jsme se všichni tolik těšili, se po mnoha odkladech stalo skutečností. Konec pochybám o tom, jestli to nebude jen další podvod. Už se nemusíme spokojit jen s obrázky a prvními informacemi o hře, ale konečně ji tu máme před sebou a můžeme si ji poprvé vyzkoušet na vlastní kůži. Ačkoli ještě nebylo vývojáři oficiálně oznámeno, na Steamu je ke stažení první veřejný prototyp singleplayeru hry Lightnite v0.1.0

Jako první si mohou na stránce svého herního profilu vyzvednout aktivační klíč a stáhnout hru ti předplatitelé, kteří byli nejrychlejší a hru si objednali minulý rok. Ostatní se dočkají v následujících dnech a týdnech. Vývojáři slibují, že minimálně jednou za týden budou vydávat novější a odladěnější verzi hry, přidávat obsah a budou pozorně naslouchat zpětné vazbě a připomínkám od hráčů. Ačkoli musíme tyto sliby brát trochu s rezervou, protože vydání tohoto prototypu bylo původně slíbeno už na únor 2020 a od té doby jsme museli přečkat nespočet odkladů. Nicméně hra běží na Unity enginu a první release funkčního prototypu je vždy nejnáročnější procedura z celého vývoje, která si v tomto případě vyžádala tolik odkladů. Satoshi’s Games teď mají prakticky hotový základ hry a nemusí řešit zbytečné drobnosti a nedostatky a díky skvělé modulárnosti celého enginu by další přídavky už nemusely vycházet s takovým zpožděním a celý vývoj hry by měl pokračovat podle plánu.

Chcete být také mezi prvními, kteří si Lightnite mohou vyzkoušet? Předobjednejte si hru s 20% slevou a navíc získejte 500 satoshi do hry a jeden skin pro vaši postavu.

A protože na právě vydanou verzi není uvaleno omezení Non-diclosure agreement (NDA), v nejbližších dnech očekávejte první dojmy z této verze hry a postupně budou přibývat další obrázky, videa a informace. Zůstaňte na příjmu a odebírejte náš RSS kanál, ať vám nic neunikne!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..