Co se chystá?

Satoshi’s games se rozepsali o tom, jaké novinky a vylepšení chystají pro následující updaty hry Lightnite. Ostatně nemělo by to být žádným překvapením. Lightnite se teď s každým dalším updatem bude stávat lepší, větší, hezčí, bohatší…

Podrobně si o všech novinkách můžete přečíst na blogu Lightnite, níže si je stručně vypíšeme.

Úpravy vaší herní postavy: Chystá se vůbec první verze šatny, ve které si můžete upravit vzhled vašeho hrdiny se kterým se pohybujete ve hře. Ze začátku tu budou dostupné pouze assety, které vlastníte. V budoucnu tu budete moci také přímo nakupovat skiny a vybavení z herního obchodu.

Možnosti nastavení: Samozřejmostí bude také možnost si navolit klávesy, citlivost myši, prohodit vertical axis i předvolby ovladače.

Autentizace: S tím, jak bude hra dostupná na několika různých zařízeních, pracuje se i na vylepšení přihlašování pro možnost loginů a ukládání postupu napříč PC, konzolím i telefonům.

Vylepšený prototyp: Vylepšení a přidání mnoha aspektů hry. Od pohybu postavy, přes kolize i vylepšenou kameru. Nové objekty se kterými lze iteragovat a vylepšení jejich fyziky i kolizí. Minihry ukazují osobní rekordy a od posledního updatu poskytují neomezenou munici.

Integrace satoshi: Protože podmínky Steamu neumožňují přímé výběry satoshi ze hry, bude se toto řešit externě. Takže vaše nahrané body z miniher se budou převádět na satoshi externí peněženkou. Stejně tak NFT skiny a ostatní assety, které budou tokenizovány a budou běžet na liquid sidechainu díky Blockstream (podrobně zde v angličtině).

Coronavirus mini-game: Nová mini hra jako reakce na současnou situaci ve světě a která bude sloužit k otestování modelu poškození na NPC. Po mapě se pohybují Coronaviry, pokud jim ublížíte, začnou praskat. Čím víc do nich budete střílet, tím větší praskliny se na nich objevují, až se úplně rozpadnou.

Jádro hry: Také se ladí interní věci jako je načítání, vybalancování cachování atd. Věci, které na povrchu nejsou tolik vidět, ale připravují hru pro další novinky, rozšiřování obsahu a vylepšení v budoucnu.

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..