Binance rozdává skiny

Další velká věc se děje v univerzu Lightnite. V minulém článku jste se dočetli o tom, jak budou ve hře fungovat nenahraditelné tokeny NFT – opravdu je ta zbraň moje? a nyní si je při troše štěstí můžete sami vyzkoušet.

Lightnite navazuje spolupráci s velkými a respektovanými firmami a službami ze světa kryptoměn a vždy to bude mít pro hráče nějaké výhody. Partnerství s největší a nejdůležitější krypto směnárnou Binance startuje novou sérii soutěží, kde se každý měsíc budou rozdávat unikátní a jedinečné NFT skiny, doplňky nebo zbraně.

Je jich omezené množství pouze pár kusů, nikdy jich nebude víc a nikde jinde je neseženete. Jak je získat? Stačí se svým e-mailem přihlásit do slosování na https://events.lightnite.io/. Každý měsíc se tu bude soutěžit o jedinečné předměty do hry. Tentokrát to jsou limitované edice tří skinů a zbraní, které zdarma získají vylosovaní šťastlivci. Skiny můžete ve hře jednoduše prodat, někomu věnovat, nebo v nich bojovat v bitvách a arénách a navyšovat jejich už tak dost vysokou hodnotu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..