Lightnite v češtině

Lightnite má venku teprve třetí verzi prototypu, ale novinek a událostí se kolem hry děje v poslední době opravdu mnoho. Není v našich silách informovat o všech novinkách, které se teď objevují prakticky každý den, proto tu máme v pravém sloupci Twitter box, kde jsou agregované všechny zprávy a zajímavosti přímo od vývojářů Satoshis Games. Sami se můžete přesvědčit, že Lightnite má zvýšenou aktivitu na sociálních sítích, ačkoli sami vývojáři přiznávají, že nechtějí svou hru zatím příliš propagovat, než bude dostupná alespoň funkční beta verze…darek

Jednou z těch novinek, která se na Twitteru nejspíš neobjeví, ale bude patrná až ve hře, je spolupráce tohoto webu na oficiální češtině pro hru Lightnite. Ano je to tak, hra bude mít kompletně přeložené veškeré texty a popisky do češtiny! To je jedna z mnoha skvělých zpráv nejen pro angličtiny neznalé hráče.

Lightnite bude přeloženo do mnoha světových jazyků, čeština mezi nimi nebude chybět.

Podpořte vývojáře i tento web zakoupením hry Lightnite s 20% slevou, který vám nejenže zpřístupní poslední verzi hry, ale i umožní rozhodovat o vývoji a budoucí podobě. Satoshi’s Games vytvářejí hru podle zpětné odezvy a přání hráčů! Vedle slevy navíc dostanete jeden NFT skin a 500 satoshi do hry!

One thought on “Lightnite v češtině

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..