Větší a hezčí Lightnite

Tak jsme se konečně dočkali! Lightnite dostává další patch a už to není jen prototyp techdema, ale už se začíná formovat do plnohodnotné hry, která zanedlouho otřese videoherním průmyslem.

Ačkoli má celá aktualizace jen 150 MB (183MB linux verze), Satoshi’s Games si do tohoto patche připravili opravdu hodně nového obsahu a vylepšení a jako vždy si všechny novinky můžete v originále přečíst na jejich blogu https://blog.lightnite.io/june-devblog/ a my si to tu v bodech stručně vypíšeme:

 • Novinky v shopu. Tuto funkcionalitu jste mohli vyzkoušet ještě před vydáním tohoto patche. Prvním přihlášení do webového prostředí vašeho profilu vás provede rychlá nápověda, která vám vysvětlí všechny části, které vidíte na obrazovce. Nápověda vám také ukáže, jak se pracuje s navázanou Liquid wallet a jak odeslat, přijmout nebo prodat NFT skiny. Taktéž byla vylepšena grafika zobrazovaných assetů a odstraněny některé bugy.
 • Covid19 Mini-Game. Novou minihru s prvními NPC máme slíbenou již dlouho a nyní se konečně dočkáme. A ačkoli sami vývojáři přiznávají, že se tu mohou vyskytovat bugy, je tu první verze systému odměn! Ano, konečně tu vyhráváte skutečné BTC satoshi! Na různých místech na mapě se nachází nakažená místa, které produkují viry rozšiřující nákazu. Vaším úkolem je v určeném čase zlikvidovat co nejvíce virů a spór. Pokud po likvidaci virů zbude dostatek nábojů, bude dobré nakažená místa zcela zničit, protože se dokáží regenerovat. Nesmíte si produkované viry pustit příliš blízko k tělu, jinak explodují a ublíží vám.
  A jak funguje systém odměn v této časově omezené minihře?
  • Když nahrajete méně jak 5 000 bodů: získáte 500 satoshi
  • 5 000 až 10 000 bodů: získáte 500 satoshi + 1 skin
  • 10 000 až 15 000 bodů: získáte 500 satoshi + 2 skiny
  • Více jak 15 000 bodů: získáte 500 satoshis + 3 skiny
 • Úprava charakteru. Shop a hra jsou konečně propojeny. Konečně si budete moci vystrojit svého hrdinu vybavením, které máte v shopu. Drtivá většina assetů je již implementována a je veliká pravděpodobnost, že si budete moci obléct i svůj skin nebo si vzít svoji zbraň.
 • Rozšíření mapy. Herní prostředí se už neomezuje jen na vojenské cvičiště. Mimochodem i v něm je spousta nových věcí. Máme nyní k dispozici celý ostrov, kde nechybí pláže, jeskyně, cesty, řeky, přístavy, spousta vegetace a samozřejmě tu nejdete i mnoho easter eggů na téma Bitcoin. Vývojáři prostě potřebují větší prostor pro budoucí další minihry, nové herní módy a mechaniky, kterých se dočkáme v dalším updatu.
Podpořte vývojáře i tento web zakoupením hry Lightnite s 20% slevou, který vám nejenže zpřístupní poslední verzi hry, ale i umožní rozhodovat o vývoji a budoucí podobě. Satoshi’s Games vytvářejí hru podle zpětné odezvy a přání hráčů! Vedle slevy navíc dostanete jeden NFT skin a 500 satoshi do hry!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..