Jak pokračuje vývoj hry?

Vývojářské studio Satoshi’s Games na svém blogu pravidelně informuje o pokroku na vývoji své battle-royale novinky Lightnite. A poslední souhrn chystaných novinek toho obsahuje skutečně mnoho. Pojďme si stručně přiblížit, na co se můžeme v blízké budoucnosti těšit.

CROCODILE SPY
  • Úpravy vzhledu webového rozhraní. Shop i celá úvodní stránka https://lightnite.io/ mají mnohem svěžejší vzhled a posunuly se i v celkové použitelnosti.
  • Skiny, oblečky, převleky, výstroj. Říkejte si tomu jak chcete, ale když už je radost používat ten vylepšený shop, tak v něm najdete několik nových položek. Taktéž skoro všechno z obchodu i promo akcí je již implementováno ve hře, takže si na bojiště můžete obléknout cokoli ze svého inventáře 😉
  • Větší mapa. Už při prvním zvětšení ostrova vývojáři mluvili o tom, že potřebují větší prostor pro další růst hry a testování nových funkcí. Teď už se to děje zase. V některém z příštích updatů se dočkáme nových zajímavých prostředí i denních dob. Má to být něco mnohem většího a zcela odlišného od toho, co je ve hře nyní…
  • Přeloženo do devíti jazyků. A jak jsme vás již informovali, čeština ve své první verzi mezi nimi nechybí.
  • Automatické hlášení chyb. Žádný vývoj se neobejde bez problémů a pokud se nějaký bug objeví, vývojáři se o tom dozví mnohem jednodušeji a v podstatě i bez složité účasti hráče. Kdyby na vaší sestavě hra havarovala, vývojářům se automaticky odešle log, trasování zásobníku a systémová konfigurace. Žádné osobní údaje ani nic jiného se neodesílá!
  • DOTS technology. Je to zkratka pro Data Oriented Technology Stack a bude mít na starost vykreslování milionů objektů, dynamické nahrávání, přepočítávání tras atd. Prostě optimalizace pro tohle všechno bez citelného poklesu snímkovací frekvence.
  • Multiplayer. Plnohodnotná hra více hráčů je ještě poměrně daleko, nicméně první verze bude peer-to-peer s postupným přechodem na serverové řešení. Máme se na co těšit 😉

Podpořte vývojáře i tento web zakoupením hry Lightnite s 20% slevou, který vám nejenže zpřístupní nejnovější verzi hry, ale i umožní rozhodovat o vývoji a budoucí podobě. Satoshi’s Games vytvářejí hru podle zpětné odezvy a přání hráčů! Vedle slevy navíc dostanete jeden NFT skin a 500 satoshi do hry!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..