Lightnite parkour

Nemělo by zapadnout jedno zajímavé video, které Satoshis Games zveřejnili na sociálních sítích těsně před vydáním multiplayeru, kterým byla tato informace tak trochu upozaděna.

Krátké video představující pokrok práce na novém pohybovém modelu, který vypadá velice zdařile. Vývojáři se již dříve chlubili tím, že si v Lightnite užijeme i nějaké ty parkour kousky. Díky tomuhle můžeme začít věřit, že to mohlo být velice zajímavé, nicméně je potřeba počkat na nějaký hmatatelný důkaz.

Dále jste asi taky zaznamenali, že toto prostředí ještě neznáme. Mapa zasněžené horské vesnice s poletujícími sněhovými vločkami značí nějaké vánoční překvapení, nebo to je jen tak náhodou?

Chcete si taky naštosovat saty a NFT?

vyhrajte btc v lightnite

Pokud chcete Lightnite vyzkoušet v této verzi, zakoupením hry podpoříte vývojáře i tento web. Navíc zde koupíte hru s 20% slevou, zpřístupní se vám nejnovější vydání, můžete zvát další hráče, získávat odměny a rozhodovat o vývoji a budoucí podobě celé hry. Satoshi’s Games vytvářejí Lightnite podle zpětné odezvy a přání hráčů! To ale není všechno! Spolu se slevou ještě dostanete jeden NFT skin a 500 BTC satoshi do hry!

Jeden myslel na “Lightnite parkour

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..