Multiplayer právě vydán

Rok 2020 není pro nikoho jednoduchý a ani vývoj počítačových her není ušetřen řady problémů, které souvisí s Covid-19. Proto se malé zpoždění musí tolerovat. Každopádně dnes Satoshi’s Games konečně vydali Lightnite ve verzi 0.3.1, která obsahuje základní solo PvP Death Match.

Multiplayer je i přes naprosto základní funkce svižný a překvapivě velice zábavný. Chybí spousta věcí, animací, zvuků i ovládací model chce ještě trochu více péče, přesto jde o velmi zdařilou a stabilní základní verzi multiplayeru.

V ostatních herních módech se opravilo pár bugů, do prostředí přidaly nějaké nové objekty a hlavně vegetace (která vypadá opravdu nádherně – na některé stromy můžete i vyskočit). Zapracovalo se na stabilitě i rychlosti a nemělo by se tak často stávat, že po odehrané Covid-19 minihře nebo vyhraném multiplayeru už na vás nezbudou žádné odměny. Nicméně stále jsme ještě na začátku vývoje a odměna 500 bitcoin satoshi a NFT skiny za vyhranou hru nemusí být nutně pravidelná…

Fungující multiplayer je velice významný posun ve vývoji hry a vše je teď připraveno na další rozšiřování a nový obsah. Máme se na co těšit!

Podpořte vývojáře i tento web zakoupením hry Lightnite s 20% slevou, který vám nejenže zpřístupní nejnovější verzi hry, ale i umožní rozhodovat o vývoji a budoucí podobě. Satoshi’s Games vytvářejí hru podle zpětné odezvy a přání hráčů! Vedle slevy navíc dostanete jeden NFT skin a 500 satoshi do hry!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..