Prosincový update

Satoshi’s Games celý rok pilně pracovali na tom, aby jejich revoluční battle royale titul Lightnite měl v roce 2020 alespoň nějakou důstojnou a funkční podobu. Jak všichni víme, rok 2020 neproběhl všude zrovna ideálně, mnoha lidem zpřetrhal plány a cíle a komplikované kompromisy a zpoždění se nevyhnuly ani naší hře. Přesto se Satoshi’s Games povedlo odvést pořádný kus práce. Ještě před koncem roku vydali velice zdařilý pre-alpha update, který přidává mnoho nových věcí a funkcionalit, avšak pokud si ho chcete vyzkoušet, musíte si na Steamu v kartě hry povolit beta testování, jinak se vám aktuální build hry na verzi 0.3.2 nepovýší. V tomto buildu totiž nemusí vždy správně fungovat Multiplayer a Covid-19 minihra. Takže pokud chcete i nadále vyhrávat skiny a BTC, tak aktualizace se nedoporučuje, protože není zaručeno, že vám v této verzi správně poběží!

Jak updatovat Lightnite?

Ve své knihovně Steam si rozklikněte kartu hry, Pod titulním obrázkem je v pravo mj. ikonka ozubeného kolečka. Z nabídky, která se zde ukrývá vyberete Vlastnosti… Na kartě, která se vám následně zobrazí kliknete na Beta verze a zde z nabídky vyberete test – Testing pre-releases

Není potřeba nic dál potvrzovat, Steam automaticky začne stahovat 313MB velký balík dat (pro Windows verzi hry) a hra se vám povýší na nejnovější vývojářskou verzi.

Co je v Lightnite nového?

  • Řada nových objektů a NPC v sandboxu pro testování animací, zvuků, reakcí a poškození
  • Na hlavních mapách je sníh!
  • Vylepšená balistika střel
  • Zobrazování informací o uděleném poškození
  • V Sandboxu je ovládací panel pro testování vypínání a zapínání několika základních prvků (léčení, poškození, imunita…)
  • Ragdoll fyzika na postavách se nejlépe projevuje při zabití (zabitý nepřítel už jen tak nezmizí, ale jeho postava padne na zem)
  • Imunita po respawnu

Rozkvetlé stromy a louky posypané sněhem vypadají poněkud nepatřičně, ale máme tu opět pořádný důkaz, že je hra připravena na další posun kupředu a nezbývá nám než se těšit na příští rok, kdy nový obsah, mapy a možnosti budou v Lightnite přibývat v nebývalém množství.

UPOZORNĚNÍ: Když se budete chtít přepnout z této testovací verze zpět do „stabilní“ veřejné verze hry. Nejprve se odhlašte ze svého účtu, downgradujte hru, spusťte a opět se přihlaste. Jinak se vám může hra zaseknout při nahrávací obrazovce!

Štosuj saty v Lightnite!

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

2 komentáře: „Prosincový update

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..