Komunito, připrav se!

Satoshi’s Games se rozhodli, že už je čas začít budovat a odměňovat komunitu kolem jejich hry Lightnite. Není se čemu divit, brzy se totiž dočkáme veřejné alfa verze hry.

Na discord serveru proto tedy rozdávají Battle Pass uživatelům, podle jejich aktivity v diskuzích. Vidina odměn v podobě NFT skinů, reálných BTC satoshi a zvyšování úrovní pro minimální výběry skutečně podnítila uživatele k větší aktivitě. Naneštěstí mnoho příspěvků jsou nicneříkající jednoslovné zprávy a ty skutečně důležité informace se teď mezi tím budou hledat trochu obtížněji. Pokud tam budete hodně spamovat obsah bez užitku komunitě nebo hry, může být váš pokrok vymazán na 0.

Ale co se vyvíjí, potřebuje růst. A tento růst je zdravý. Přidejte se také k této rostoucí komunitě na adrese discord.gg/S6ttDxj

Pokud chcete také získávat odměny do hry Lightnite, zakoupením hry podpoříte vývojáře i tento web. Navíc zde koupíte hru s 20% slevou, zpřístupní se vám nejnovější vydání, můžete zvát další hráče, získávat odměny a rozhodovat o vývoji a budoucí podobě celé hry. Satoshi’s Games vytvářejí Lightnite podle zpětné odezvy a přání hráčů! To ale není všechno! Spolu se slevou ještě dostanete jeden NFT skin a 500 BTC satoshi do hry!

3 komentáře: „Komunito, připrav se!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..