Čas na hraní

Noví hráči přicházejí do Lightnite každým dnem. Dokonce i na komunitním discordu přibývají noví uživatelé po desítkách denně. Všichni chtějí být odměňováni kryptoměnou bitcoin.

A i přesto že komunita roste, hráčů je v pre-alpha verzi hry poměrně ještě málo a tak může být občas složité narazit na spoluhráče/protivníky do multiplayeru. Hra běží celosvětově a pro různé hráče na různých místech na planetě bývá kvůli odlišným časovým pásmům někdy problém potkat se v lobby s ostatními a zahrát si proti nim hru.

Právě proto si komunita odhlasovala tyto časy, kdy bude větší šance potkat se ve hře s ostatními a zahrát si multiplayer.

Takže na evropských serverech potkáte nejvíce spoluhráčů každý den od 22:00 do 23:00.

Připojte se do multiplayeru v tento čas a budete mít větší šanci potkat někoho v lobby. A kdyby jste se v lobby ve stanovené časy ocitli sami, tak mějte na paměti, že grupa hráčů může zrovna být ve hře. Jeden zápas trvá 10 minut, takže zpravidla bude stačit chvíli počkat, než ostatní dohrají probíhající hru a pak se znovu připojí do lobby.

Hrajte multiplayer Lightnite v daný čas

Pokud se chcete také přidat k ostatním hráčům Lightnite a získávat bitcoin odměny, zakoupením hry podpoříte vývojáře i tento web. Navíc zde koupíte hru s 20% slevou, zpřístupní se vám nejnovější vydání, můžete zvát další hráče, získávat odměny a rozhodovat o vývoji a budoucí podobě celé hry. Satoshi’s Games vytvářejí Lightnite podle zpětné odezvy a přání hráčů! To ale není všechno! Spolu se slevou ještě dostanete jeden NFT skin a 500 BTC satoshi do hry!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..