Co přináší zimní update?

Satoshi’s Games se v nejnovějším příspěvku na svém blogu rozepsali o tom, jak pokračují v práci na Lightnite, co všechno za poslední měsíce vytvořili, vylepšili a přidali nejen do samotné hry. Výčet všech novinek je v originále extrémně dlouhý a o mnohých jsme vás zde již informovali a mnohé jste si již mohli sami vyzkoušet, přesto si je tu v krátkosti shrneme do několika bodů:

  • Komunita a odměňování Jak již víte z minulého článku, vývojáři chtějí motivovat hráče k akci nejenom na Discordu, kde odměňují účastníky diskuzí, ale i v referenčním systému, který odměňuje jak přizvané, tak i ty, kteří sami zvou ostatní do hry. Podle toho, kolik pozvete hráčů, se vám zvyšují limity pro denní výplaty nahraných odměn. Když už jsme u těch výplat, tak vývojáři pamatují i na konzervativnější hráče, kteří dosud nepřičichnuli ke kryptoměnám a tak jim umožňují uskutečnit jejich výběry přes Bitrefill a své nahrané odměny proměnit za kupóny a vouchery do nejrůznějších obchodů nebo online služeb jako jsou třeba Alza, Mall CZ, Zalando CZ, Amazon, Netflix, Steam, Google Play a další. Můžete zde i koupit voucher na V-Bucks do Fortnite 😉
  • Úpravy v shopu a na stránkách Jistě jste už zaznamenali další designové a funkční úpravy nejen v shopu hry, kde se hodnota vašeho konta automaticky přepočítává ze satoshi na USD, ale i na samotných stránkách, kde se ukazatel myši tematicky změní na zaměřovač, který pěkně interaguje s prvky na stránce. A jen tak mimochodem, také máme prsty v tom, že si hlavní stránku můžete přepnout do češtiny 😉
  • Nové animace, lepší ovládání i kamera O tomhle již také víme a teď tu konečně budeme mít možnost si vyzkoušet ve své první verzi. Při testování této novinky vyšly na povrch slabá místa v úzkých prostorách, kde kolidovala kamera v pohledu třetí osoby. Příště by se to nemělo stávat, proto se ten sklep zvětšil.
  • Postavy a skiny Jsou na výběr mužské a ženské postavy v základu pro všechny hráče. Pak už je jen na vás, co na ně navlečete za oblečky a doplňky. A opět tu najdete mnoho nových tematických kompletů i doplňků.
  • Vylepšení nejen na mapě Pokud jste již vyzkoušeli beta verzi hry, tak tohle nebude žádným překvapením. Máme tu vylepšeny a vyřešeny některé problémy s terénem, materiály i texturami. Střílení, Ragdoll systém a hitboxy na postavách už ale asi taky budete znát. Dále vylepšené kolize a trajektorie virů zaznamenaly úpravy.
  • Covid19 Když už jsme u těch virů, tak stávající hodnocená minihra již nebude tak jednoduchá. Viry jsou chytřejší, umí si k vám lépe najít cestu a postižená místa se také chovají a rozšiřují tak, aby těch 100 satoshi se skiny nebylo tak jednoduché získat. A samozřejmě jejich likvidace je nově doprovázena pěknými částicovými efekty.
  • Sandbox plný hraček Všechny výše popsané vylepšení si budete moci sami vyzkoušet v obsaženém sandboxu, kde je spousta nových prvků a věcí na prozkoumání. Střílení, překážky, interakce objektů a střel, spínače, vypínače, tlačítka, boti, zvuky i ty částicové efekty. Tady to všechno máte a tady se to testuje. Také tu budou připraveny konstrukce a předměty pro budoucí testování destrukčního systému.
  • Tabulky nejlepších hráčů Můžete si nyní porovnávat své výsledky z miniher nebo klasických her s ostatními hráči. Funguje i propojení se statistikami na Steamu, nicméně pro budoucí turnaje a soutěže se na tomhle bude ještě muset trochu zapracovat.

Štosuj NFT a satoshi v Lightinte

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Jeden myslel na “Co přináší zimní update?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..