Rozbitý Lightnite

Tak jsme se dočkali nové verze Lightnite, ve které, jak již víte, najdeme několik novinek a úprav.

Při vývoji některých her se občas stane to, že patch, který má hru vylepšit a přidat nové funkcionality, učiní hru nehratelnou a o vylepšeních se nedá moc mluvit.

To se bohužel stalo i v případě této poslední aktualizace. Hráči si v diskuzi stěžují na řadu obtíží a problémů, který tento update přinesl. Připravte se na propady fps, zamrzání obrazu, znatelně vyšší spotřebu systémových prostředků, točící se kameru, problémy s ovládáním a občasné havárie celé hry.

I přes to všechno je možné Lightnite hrát a získávat odměny v Covid minihře. Avšak počítejte s tím, že vítězství v takřka nehratelné verzi hry bude velice náročné a vyhrané BTC satoshi a NFT skiny budou po právu zasloužené.

TIP 1: V této verzi Covid minihry se snažte vyskákat na střechu hlavní budovy, kam na vás nemohou otravné viry a máte tu většinu nakažených míst jako na dlani.

TIP 2: Některým uživatelům pomohlo přepnout svou výstroj na základní mužskou postavu bez výstroje. Kamera se jim přestala točit a i ovládání se trochu zlepšilo.

Vývojáři o způsobených problémech ví a budou se je snažit napravit v následujícím vydání, které bude doufejme co nejdříve. Takové věci se při vývoji nejen her prostě stávají a v takto ranné fázi vývoje je celkem pochopitelné, že budeme narážet na bugy a problémy. Buďme za ně rádi, alespoň je co zlepšovat a pro Satoshi’s Games to je příležitost se poučit z nastalých chyb. Mnohem větší problém by to byl, kdyby se něco podobného přihodilo v betě nebo v ostré verzi hry…

Nás to neodradí, dál štosujeme saty!

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Jeden myslel na “Rozbitý Lightnite

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..