Páteční turnaje o 100 000 satoshi a Premium skiny

Pokud nás sledujete i jen nepravidelně, tak jste nejspíš zaznamenali, že se každý pátek odehrávají turnaje v multiplayeru Lightnite, ve kterých jsou pro vítěze připraveny zajímavé ceny.

Hra, kde je možné vydlat reálné peníze v BTC

Již po několikáté za sebou nebudou ani tento pátek hráči Lightnite ochuzeni o možnost vyhrát nějaké ty BTC satoshi a NFT premium skiny. Konkrétně je v odměnách nachystáno 100 000 BTC satoshi, které se po 25 000 satoshi rozdělí mezi 4 hráče, kteří vyhrají turnaje v multiplayeru.

Pravidla jsou jednoduchá. Začíná se každý pátek ve 22:00, kdy se stačí připojit do lobby, ve kterém bude přítomen hráč One Strike a vyhrát zápas. Prostě stačí za těch 10 minut hry postřílet nejvíc protivníků. Ten, kdo se umístí po zápase v tabulce na prvním místě, dostane na svůj účet 25 000 satoshi a jeden premium skin.

Připomeňme, že vítěz bude mít svou výhru po právu zaslouženou, protože hra je stále před vydáním bety, multiplayer je ve své prvotní základní verzi, sem tam se mohou objevit nějaké bugy nebo glitche a odezva serveru i ovládací model nebývá vždy úplně nejlepší. Právě proto se tyto turnaje pořádají, aby se vychytaly všechny mouchy, královsky se odměnili hráči, kteří musejí hrát nehotovou hru a pomohli odhalit a vychytat všechny nedostatky, které se mohou ve hře objevit.

Takže pokud i vy narazíte během hry (a nemusí to být zrovna multiplayer) na zvláštní chování nebo něco, co je evidentně špatně, stiskněte kombinaci kláves Shift+F12, címž si vykopírujete celý log hry do schránky, který pak už jen stačí vložit do prázdného textového souboru, uložit a soubor odeslat vývojářům. Satoshi’s Games tak od vás dostanou velice cenná data o průběhu hry, které jim pomohou Lightnite vylepšit a zdokonalit ke spokojenosti všech.

Takže si nezapomeňte v pátek večer pustit hru, přidat se na komunitní discord a sledovat přímý přenos na https://www.twitch.tv/satoshis_games ať víte, kdy se One Strike připojuje do lobby a být ten nejlepší střelec. Máte šanci vyhrát jeden ze 4 zápasů, ve kterých se rozdá dohromady 100 000 BTC satoshi a 4 Premium skiny! Pro takovou odměnu to určitě stojí alespoň vyzkoušet.

Štosuj Saty v Lightnite!

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..