100 BTC satoshi a 3 NFT do dvou minut

Poslední aktualizace Lightnite na verzi 0.3.5 přinesla několik úprav a opravy bugů. Zásadně také proměnila herní mód Covid-19, kde hráči mají možnost vyhrát BTC a NFT výhry každé 3 hodiny. Oproti předchozím verzím již není tak jednoduché úspěšně dokončit tuto hru, protože nákaza se nyní spawnuje náhodně a je tu víc virů, před kterými se už na střeše neschováte.

Covid-19 hra, kde vyhrajete 100 BTC satoshi a NFT skiny za likvidaci nakažených míst.

Cílem je neutralizace všech nakažených míst, které jsou na různých částech mapy. Základem je být neustále v pohybu a dávat si pozor na koronaviry, které vás mohou nepříjemně překvapit, protože nevydávají žádný zvuk a v současné verzi hry mohou někde procházet zdí a ve vaší blízkosti explodovat, což má negativní dopad na úroveň vašeho zdraví. Pokud budete mít štěstí a nákaza se nespawne zrovna v bludišti vojenského cvičiště, máte šanci při rychlém postupu nahrát přes 10 000 bodů a získat tak všechny možné odměny. Jako se to podařilo hráči Metall v tomto videu, kde se podělil o svoji taktiku, která může být pro ostatní hráče inspirací.

Pojďme se také podívat na to, jak jsou body počítány v aktuální verzi hry:

  • Body za zničená nakažená místa: 350
  • Body za zničené zárodky: 150
  • Body za zabité viry: 30
  • Body za každou zbývající vteřinu: 75

Připomeňme si i odměny, které můžete štosovat jednou za tři hodiny:

  • 1 000-3 000 bodů: Výhra 100 sat + 1 skin
  • 3 000-10 000 bodů: Výhra 100 sat + 2 skiny
  • 10 000+ bodů: Výhra 100 sat + 3 skiny

Chcete také dostávat zaplaceno za hraní?

Vydělávání hraním online her. Lightnite s reálnými BTC a NFT výhrami

Jak se vám líbí, že hraním Lightnite získáváte skutečné bitcoin odměny? Zakoupením hry podpoříte vývojáře i autora videa. Navíc zde koupíte hru s 20% slevou, zpřístupní se vám nejnovější vydání, můžete zvát další hráče, získávat odměny a rozhodovat o vývoji a budoucí podobě celé hry. Satoshi’s Games vytvářejí Lightnite podle zpětné odezvy a přání hráčů! To ale není všechno! Spolu se slevou ještě dostanete jeden NFT skin a 500 BTC satoshi do hry!

4 komentáře: „100 BTC satoshi a 3 NFT do dvou minut

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..