Další soutěž o 150 000 sat a 4 NFT skiny

Pravidelné páteční turnaje v multiplayeru Lightnite se pro tentokrát odkládají. Ne každý měl stejné šance. Čím dále jste od hlavního serveru, tím větší odezva a tím menší šance na plynulou a vyváženou hru.

Nevěšte ale hlavu. Soutěž, která proběhne již tento pátek, tohle všechno zohledňuje a tak Satoshi’s Games přicházejí s jiným konceptem, ve kterém má šanci na výhru úplně každý bez ohledu na to, jak daleko se nachází od serveru. Soutěží se v singleplayeru dobře známého módu Covid-19, kde vyhráváte každé 3 hodiny 100 bitcoin satoshi a teď máte šanci si přilepšit ještě o pořádný balík satoshi navíc! Pravidla jsou totiž velice jednoduchá a záleží už jen na vaší šikovnosti.

Zahrajte si v pátek 9.4.2021 (kdykoli v pátek) minihru Covid-19 a snažte se o co nejlepší výsledek. Na konci hry udělejte screenshot vašeho nejlepšího dosaženého score. Tento snímek obrazovky nahrajte (nejpozději do půlnoci) do formuláře na adrese https://ln.onl/4pP0p a pak už stačí jen počkat na vyhodnocení. Pokud svůj screenshot budete sdílet také na Twitteru s hashtagem #lightnite, máte šanci na výhru dalšího prémiového skinu.

A o co se hraje tentokrát?

Pro nejlepší hráče jsou připraveny výhry v celkové hodnotě 150 000 BTC satoshi a 4 Premium NFT skiny:

  • 1. místo vyhraje 40.000 sats + Premium skin
  • 2. místo vyhraje 20.000 sats + Premium skin
  • 3. místo vyhraje 10.000 sats + Premium skin
  • 4.-20. místo vyhraje 5.000 sats

Zůčastnit se může každý majitel hry Lightinte a šanci tak má skutečně kdokoli! Pro inspiraci se můžete podívat, jak na nejlepší score v Covid-19.

Štosuj Saty s Lightnite!

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..