market.elixir.app

sell NFT - Prodat NFT za BTC satshi

Mohlo se zdát, že se vývoj Lightnite dlouho nikam neposouvá. Poslední aktualizaci hra dostala před dlouhými měsíci a dodatečné hotfixy jen opravovaly bugy a závažné problémy, ale nový obsah nepřibýval. A dnes už víme důvod.

Satoshi’s Games totiž v tichosti pilně pracovali na zbrusu novém tržišti pro NFT skiny, který je pro hru, jakou je Lightnite, zcela klíčovým prvkem a rázem se ještě nehotová hra posouvá nad všechny dosavadní tituly. Nikdo už nebude chtít hrát hry s netransparentním obchodním modelem, s bezcennou herní pseudo-měnou a nekonečnou zásobou skinů nebo zbraní, kterých si vývojáři do herního shopu nakopírují kolik jen budou chtít. Toto je historický okamžik! Máme tu revoluci, která definuje směr, jakým se budou v 21. století muset vydat všechny budoucí herní tituly, pokud budou chtít uspět.

 Buy NFT - Koupit NFT za BTC satoshi

Na stránce https://market.elixir.app/ se nachází první beta verze tržiště, které kombinuje Liquid Network s Lightning Network a umožňuje tak používat NFT na Bitcoinu. Do tržiště se přihlásíte se svým Lightnite účtem a máte zde přehled o svých nahraných odměnách a získaných NFT skinech ze všech her na Elixiru, které si můžete poslat do vlastní Liquid walletky, ze své walletky je sem i odeslat nebo zaslat kamarádovi na jeho účet, a samozřejmě je kupovat nebo prodávat na samotném tržišti. Vývojáři si pak pro sebe vezmou 10% z ceny každé zobchodované transakce.

Protože jde o rannou verzi, je zde znát, že tu ještě pár věcí chybí a je tu prostor pro další vylepšení, nové funkcionality i integraci do samotné hry. Některé experimentální funkce jsou defaultně vypnuté, ale můžete si je zapnout v nastavení vašeho profilu. I v základním nastavení si můžete jednoduše zjistit kompletní informace o všech skinech, zbraních a doplňcích (nejen těch vašich), jejich hodnotu vyjádřenou v satoshis, celkový počet kusů, kolik jich je v oběhu, kolik k dispozici a samozřejmě nesmí chybět proklik na blockchain pro podrobnější detaily o každé položce. Taktéž si odsud vyplatíte vyhrané satoshi do vaší lightning peněženky. Návod je zde.

Máte přebytek některých skinů, nebo naopak toužíte po některém pěkném oblečku, který si v Covid-19 minihře společně s BTC jen tak nevystřílíte? Na tržišti je už můžete jednoduše obchodovat s ostatními hráči a přijít si tak na další velice zajímavé částky v satoshis. Průměrná common položka se zde obchoduje za tisíce BTC satoshi, ceny za Premium položky jsou v desetitisících satoshi a s tím, jak budou přibývat další hráči, ale prémiové itemy budou postupem času ubývat, hodnoty takových předmětů budou růst! V budoucnu se můžeme těšit na importování skinů i z jiných her, které budou využívat Liquid Network. Budoucnost je konečně tady a my u toho můžeme být jako první díky Lightnite!

Štosuj Saty v Lightnite!

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

7 komentářů: „market.elixir.app

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..