Nejrychlejší Vojenská základna

Ani tento pátek nebudou hráči Lightnite ochuzeni o další možnost si naštosovat nějaké ty satoshi navíc.

Lightnite vojenská základna launcher

Pravidla jsou velice jednoduchá: V pátek 16.04.2021 hrajte mód Vojenská základna (pokud jste si ještě nepřepnuli hru do češtiny, jmenuje se to Military Base: Close Quarters Combat Facility) a snažte se postřílet všechny terče ve všech místnostech v co nejkratším čase.

Svoji hru musíte zaznamenat na video a na konci hry musíte udělat screenshot vašeho výsledku. Do soutěže se zapojíte odesláním google formuláře, kam zadáte svůj e-mail, váš nickname ve hře, v jaké zemi hrajete, váš dosažený čas a nakonec snímek obrazovky konečného výsledku a odkaz na video záznam vašeho hraní.

Pro nejlepší hráče jsou připraveny výhry v celkové hodnotě 120 000 BTC satoshi a 4 Premium NFT skiny:

  • 1. místo vyhraje 40.000 sats + Premium skin
  • 2. místo vyhraje 20.000 sats + Premium skin
  • 3. místo vyhraje 10.000 sats + Premium skin
  • 4.-13. místo vyhraje 5.000 sats

Pokud tweetnete své video z hraní s hashtagem #lightnite, máte šanci získat ten čtvrtý Premium skin. Mimochodem tento hashtag se určitě vyplatí sledovat, protože zde budou hráči postovat svoje postupy a budete si tak moci jednoduše ověřit, jak dobří nebo špatní jste v porovnání s ostatními a přizpůsobit tomu svoji taktiku, nebo se prostě můžete jen nechat inspirovat.

Vy ještě neštosujte Saty v Lightnite?

Vydělávat peníze hraním hry Lightnite

Pokud chcete také zkusit štěstí a vyhrát v této soutěži, zakoupením hry podpoříte vývoj hry i tento web. Navíc zde koupíte hru s 20% slevou, zpřístupní se vám nejnovější vydání, můžete zvát další hráče, získávat BTC odměny a rozhodovat o vývoji a budoucí podobě celé hry. Satoshi’s Games vytvářejí Lightnite podle zpětné odezvy a přání hráčů! To ale není všechno! Spolu se slevou ještě dostanete jeden NFT skin a 500 BTC satoshi do hry!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..