Turnaj o Legendary a Rare skiny.

Je na čase začít trénovat v multiplayeru Lightnite, protože první víkend v červnu se nám naskytne příležitost vyhrát Legendary a Rare skin v neobyčejném turnaji. Prozatím máme jen kousky informací, ale nikdo ze zdejších do Miami na LAN party nejspíš nepojede, takže pro nás bude klíčové datum 4.6.2021, kdy se bude odehrávat turnaj na amerických a evropských serverech.

100 000 BTC satoshi +4 premium skiny v turnaji Lightnite

Satoshi’s Games budou informace o jednotlivých kvalifikačních soutěžích uvolňovat postupně každý týden. Pro kvalifikaci do toho hlavního červnového turnaje bude potřeba alespoň jedno vítězství v pravidelných soutěžích, které se budou odehrávat každý víkend. Tyto soutěže už určitě dobře znáte, stačí se ve správný čas připojit do hry, ve které je hráč One Strike (on pak rozděluje výhry) a vyhrát PvP multiplayer. Vítězové si opět rozdělí 100K satoshi + 4 premium skiny každý víkend a probojují se do velkého finále, kde je výhra 350 000 satoshi a Legendary a Rare skiny.

Připomeňme, že Legendary NFT je omezen na jeden jediný kus! Rare pak znamená, že existuje jen 100 kusů. Budou to velice vzácné kousky a pokud byste je chtěli na tržišti prodat, přijdete si na hodně zajímavou sumu!

Výhry BTC satoshi a NFT skiny v turnaji Lightnite

Takže trénujte na turnaj a sledujte tento web, kde budeme postupně přidávat další informace. Hodně štěstí!

Štosuj saty v Lightnite

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

3 komentáře: „Turnaj o Legendary a Rare skiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..