Ještě to stihnete

Máme polovinu května za sebou a to znamená, že se dění okolo hry Lightnite také někam posunulo. Připomeneme si dvě události, na které by měli všichni hráči myslet, pokud si nechtějí nechat utéct zajímavé odměny v BTC a NFT. Stále ještě máte čas přivydělat si díky Lightnite zajímavé částky!

Turnaj se blíží

Jak již určitě dobře víte, tento pátek bude další kvalifikace do turnaje o Legendary a Rare skin. Stačí se prostě jen připojit do PvP hry, kde bude hráč Jok Erensuge a nastřílet nejvíce bodů. Během pátečního večera se odehrají čtyři hry, kde se mezi vítěze rozdělí 100 000 BTC satoshi a 4 Premium skiny a samozřejmě také postup do hlavního turnaje 4.6.2021. Takže nezapomeňte v pátek od 22:00 sledovat https://www.twitch.tv/jok_erensuge, stihnout se připojit do lobby a zvítězit.

Battle Pass jen do 1.června

Všichni hráči Lightnite mají vedle pravidelných výher v COVID-19 modu také příležitost získávat další BTC a NFT odměny za aktivitu na oficiálním Discordu. Avšak pozor! Tento Battle Pass trvá jen do 1. června 2021! Takže kdo si chcete navýšit Tier pro limity výběrů ze hry, získat NFT skiny navíc, nebo si přilepšit několika stovkami až tisíci BTC satoshi, máte na to ještě pár dní. Přidejte se do naší československé komunity, kde řešíme nejrůznější témata a poslední dobou si tu vyměňujeme tipy na zajímavé přivýdělky, airdropy a další krypto příležitosti i mimo svět Lightnite 😉

Štosuj saty v Lightnite

vyhrajte bitcoin v lightnite. Fortnite s btc

Podpořte vývoj hry i tento web zakoupením Lightnite s 20% slevou, čímž se vám zpřístupní nejaktuálnější verze hry, ve které vyhráváte reálné BTC satoshi a NFT skiny každé 3 hodiny! Dále získáte vlastní referral link, se kterým můžete zvát další hráče a získávat za ně další odměny. Společně s kamarády tak můžete rozhodovat o vývoji a budoucí podobě Lightnite. Satoshi’s Games vytvářejí hru podle zpětné odezvy a přání hráčů a potřebují právě váš názor! Ke slevě navíc dostanete ještě jeden NFT skin a 500 bitcoin satoshi do hry!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..