Pomozte vylepšit Lightnite

ln under construction

Vývoj každé hry je doprovázen počátečními problémy a bugy, které je potřeba vychytat a opravit, aby se vývoj mohl posunout do dalších fází a nakonec se hráči dočkali plnohodnotného titulu bez otravných chyb a nedodělků.

A protože Satoshi’s Games pozorně naslouchají požadavkům a zpětné odezvě od hráčů a jsou si velice dobře vědomi toho, že současná verze Lightnite trpí několika nedostatky, rozhodli se hráče požádat o vyplnění jednoduchého dotazníku. Získaná data jim umožní lépe identifikovat a hlavně odstranit některé nejčastěji reportované problémy. Díky získaným datům se chtějí soustředit na odstranění problému s pohybem myši/kamery a synchronizaci v multiplayeru.

Jeden rychlý dotazník

Díky tomu, že Satoshi’s Games svým hráčům platí za hraní nehotové a zabugované hry, je taková protislužba v podobě vyplněného krátkého dotazníku vlastně win-win situace. Právě ta vaše odezva a váš názor mohou přispět k lepší optimalizaci a zdokonalení hry a k rychlejšímu vydávání nových updatů.

Dotazník najdete na adrese https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdozvhIaGQbmUGQ9bkqfzCd0jJFm_BWUhCrX6fnSx8kkSfUJQ/viewform, kde zaškrtnete, jaké problémy jste ve hře zaznamenali. Jestli vás trápí akcelerace myši nebo odezva v PvP, případně obojí. Pak už stačí jen vyplnit jaký máte operační systém, procesor, grafiku, základní desku, v jaké zemi hrajete a případně i jaký model myši používáte. Celá procedura vám nebude trvat déle než jedno vítězství v Covid-19 minihře.

Shift+F12

Pak je tu ještě další možnost, jak pomoci s vývojem hry. Unity engine je velmi komplexní vývojářský nástroj a v mnoha ohledech a situacích vývojářům ulehčuje a urychluje vývoj. A i samotní hráči jim v tom mohou pomoci.

Pokud byste během hraní narazili na nějaký závažný a dosud nevídaný problém, máte možnost získat ze hry log a poslat ho vývojářům. Mějte ale na paměti, že hra v pre-alpha verzi bude mít takových bugů ještě hodně a nemusíte tedy reportovat obecné a známé bugy nebo nedodělky o kterých vývojáři vědí (například že nejsou slyšet kroky spoluhráčů, nebo že covid viry někde mohou projít zdí atd.). Satoshi’s Games uvítají tuto vaši pomoc, když vám bude hra padat, objeví se nějaký výrazný glitch, nebo budete mít závažnější problém s výkonem.

V takovém případě stačí stisknout kombinaci kláves Shift+F12, čímž se vám vykopíruje celý log hry do schránky paměti. Pak už jen vytvoříte třeba na ploše nový textový soubor a do něj vložíte celý obsah vaší schránky (Ctrl+V). Tento textový soubor příhodně pojmenuje (třeba log.txt) a pošlete ho vývojářům přes ikonku chatu v pravém dolním rohu na stránce https://play.lightnite.io, případně ho můžete zkusit poslat některému z adminů na Discordu hry.

Váš report pomůže vylepšit a zdokonalit Lightnite a díky vaší pomoci může hra dostat dříve nový update.

Štosování satů v Lightnite

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..