Nový update již můžete vyzkoušet!

Po dlouhém čekání konečně nastává období, kdy do Lightnite přibývá nový obsah, nové funkce a mnoho vylepšení. Tohle je přesně ten okamžik, na který jsme se všichni těšili, u toho chceme být a kvůli tomu jsme pořizovali early access. Každým novým updatem jsou hráči odměněni mnoha novinkami a určitě i vás baví je ve hře všechny objevovat a zkoušet. Takže pojďme se podívat na to, jak si tento (zatím neoficiální) update stáhnout a co všechno tu najdeme.

Steam Beta

Vůbec poprvé byla tato verze představena na Bitcoin konferenci v Miami a nyní máte možnost si ji sami otestovat. Pokud hrajete Lightnite od minulého roku, tak tuto proceduru budete již znát ze zimního update. Jestli jste ve hře noví, následující postup vám odemkne nejaktuálnější testovací verzi Lightnite:

Ve své knihovně Steam si rozklikněte kartu hry. Pod titulním obrázkem je v pravo mj. ikonka ozubeného kolečka. Z nabídky, která se zde ukrývá vyberete Vlastnosti… Na kartě, která se vám následně zobrazí, kliknete na Beta verze a zde z nabídky vyberete test – Testing pre-releases, čímž se vám začne automaticky stahovat cca 200MB velký balík, který navzdory své velikosti toho obsahuje skutečně mnoho.

Verze 0.3.7

Hlavní novinka je mapa areálu nemocnice, kde se odehrávají zápasy až 16 hráčů. Můžete si vybrat mezi modrým nebo červeným týmem a konečně si přidávat ostatní hráče do friend listu.

Máme tu systém hodnocených zápasů. Můžete se připojovat do hodnocených nebo nehodnocených Death Match zápasů, případně sami vytvářet vlastní lobby nebo se k někomu připojit.

Konečně máme inventář! Už nemáte jenom jednu zbraň, na mapě nyní můžete posbírat několik typů zbraní a munice včetně lékárniček.

Určitě si také všimnete drobných změn v grafice, její plynulosti a i ovládací model je nyní pohodlnější a potíže s akcelerací myši by měly být minulostí…

V příštím vydání se vývojáři chtějí soustředit na známé nedodělky jako například chybějící zvuky, míření apod., čímž budeme mít Battle-Royale na dosah 🙂

Štosuj saty v Lightnite

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Jeden myslel na “Nový update již můžete vyzkoušet!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..