Satvival – nová survival hra od Satoshi’s Games

Důvod, proč jsme museli tak dlouho čekat na poslední update do Lightnite, je skutečnost, že Satoshi’s Games současně pracují na dalších hrách, které odměňují své hráče kryptoměnami. A právě v těchto dnech představují veřejnosti svůj nový hit Satvival. Survival hru, kde vyhráváte reálné bitcoin odměny.

elixir app logo

Ostatně, u Satoshi’s Games není překvapením, že vydávají hry, ve kterých dostáváte krypto za hraní. Pokud jste k Lightnite přišli v posledních dnech, tak Elixir launcher, další počin od Satoshi’s Games, již budete znát. Kdo jste Lightnite instalovali ještě přes Steam, tak vězte, že Elixir je něco jako Steam a se svým Lightnite herním účetem se přihlásíte i zde. Elixir je knihovna her, ve kterých se dají vydělat peníze hraním a aby tam ze začátku nebylo jen pár her jako jsou Lightnite, Hodler Defense a Sat Shooter, najdete tu mj. i Satvival, který právě spouští předobjednávky do alpha verze.

satvival btc survival

V Satvivalu budete prozkoumávat interaktivní herní svět na souši i ve vodě, bojovat proti nepřátelským mobům i živým hráčům. Budete sbírat suroviny, craftit, stavět a lovit, prostě přežívat. Můžete si přizvat kamarády do multiplayeru a hlavně budete získávat satoshi za každou novou dovednostní úroveň a v plánu je i referenční systém pro zvaní nových hráčů do hry. Prozatím je výdělek za levelování omezen na 1000 satoshi týdně (což se dá v Lightnite v pohodě vyhrát za dva dny) no a samozřejmě nesmí chybět NFT skiny ve variantách Legendary (pouze jeden existující kus), Rare (maximálně 100 kusů), Premium (500 kusů) a Normal (neomezená zásoba), které pochopitelně můžete obchodovat v marketu.

I ve hře Satvival snadno poznáte, že jde o hru ze studia Satoshi’s Games, protože dobře známý koncept má oficiální stránka hry https://satvival.com/ i informace o vývoji na blogu https://blog.elixir.app/satvival-getting-started/ a vlastně všechny ostatní principy, co se týče herní měny bitcoin, respektive satoshi a jejich okamžité vyplácení přes Lightning Network. A protože je všechno provázané přes Elixir, vaše výdělky ze všech her můžete spravovat jednoduše na jednom místě. Dokonce se mluví i o tom, že by některé skiny a další prvky z Lightnite mohly v budoucnu jít implementovat do Satvivalu a opačně. No uvidíme, jak to nakonec dopadne, každopádně máme další přírůstek mezi hry, kde se dají vydělat peníze a určitě si v některém příštím článku o Satvivalu povíme víc, takže zůstaňte na příjmu.

Chcete taky dostávat zaplaceno za hraní?

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

2 komentáře: „Satvival – nová survival hra od Satoshi’s Games

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..