Další hry, ve kterých vyděláváte peníze #1

elixir app logo

Nedávno představená knihovna her Elixir je taková praktičtější obdoba Steamu, protože obsahuje hry, ve kterých hráči vyhrávají bitcoin. Bohužel herní knihovny jako Steam nebo Epic Launcher nejsou připraveny na budoucnost a vydavatelé her, ve kterých hráči vydělávají krypto hraním, narazí v těchto knihovnách na nejasné nebo zcela chybně stanovené podmínky pro publikování svých titulů. Proto Satoshi’s Games přicházejí s Elixirem, který jednoznačně předbíhá dinosaury typu Steam, podporuje inovace a producenty, kteří chtějí jít s dobou, slyší požadavky svých hráčů a vydávají hry, jejichž obchodní model bude zanedlouho standard. Dostávat zaplaceno za hraní je poslední dobou stále více oblíbený a vyhledávaný pojem, který se v 21. století stává realitou, velice rychle se prosazuje a hráči si tyto výhody moc dobře uvědomují. Brzy už nikdo nebude chtít marnit drahocenný čas u her, které vám nic nedají, seberou vám ohromné množství času a odnesete si z nich tak akorát bolavá záda nebo syndrom karpálního tunelu.

Ale já nechci kupovat zajíce v pytli. Jak ty hry vůbec vypadají? Jak se to hraje? Bude mě to bavit? Kolik si hraním můžu vydělat?

Proto se dnes v prvním dílu tohoto mini seriálu podíváme na hry, které motivují své hráče tím, že je odměňují za hraní kryptoměnou bitcoin – fundamentálně nejsilnější a nejdůvěryhodnější měna na světě, platidlo i uchovatel hodnoty, kterého je omezené množství, má skutečné využití v reálném světě a dlouhodobě je jeho cena v uptrendu. Knihovna Elixir má takových her celou řadu a protože všechny hry pěkně propojuje a všechny výdělky a NFT tak máte na jednom místě, můžete si například za výdělky z Lightnite jednoduše zakoupit třeba upgrade ve hře Hodler Defense a podobně. Nikde ale není nařízeno, že vyhrané krypto musíte utratit nákupem v jiných titulech. Vydělané bitcoiny si díky nadstavbě Lightning network pošlete bez poplatků během pár vteřin do vaší vlastní peněženky a můžete je utratit kdekoli jinde nebo je jen držet na HODL. To vše bez jakýchkoli omezení, bez nutnosti poskytovat své osobní údaje, nezávisle na vašem věku, ať jste kdekoli na světě, jakéhokoliv vyznání, společenského postavení nebo barvy kůže.

satoshi btc single logo

Využijeme toho, že Satoshi’s Games postupně ukazují na streamech, jak vypadají a jak se hrají hry z knihovny Elixir a jak se v nich vyhrává bitcoin. Pochopitelně, že se hraním her nedá uživit, ani z toho nemůže být plnohodnotný příjem. Takovým štosováním satů z her se dnes bavíme řádově o desítkách korun nebo stokorun, ale kdo se alespoň trochu zajímá o krypto, tak ví, že za nějaký čas bude cena bitcoinu na úplně jiných hladinách, díky jeho omezené zásobě a celosvětovému sentimentu a z tohoto pohledu budou dnešní vyhrané stovky nebo tisíce satoshi představovat mnohem zajímavější hodnoty. Můžeme to brát jako hezkou motivaci, velice praktickou odměnu za hraní nebo prostě jen budoucí zajímavé zhodnocení dnes investovaného času. Přemýšleli jste někdy nad tím, co mohou mít vaše děti nebo vnoučata z toho, že dnes hrajete hry?

Lightnite

Není potřeba dlouze představovat vlajkovou loď Satoshi’s Games a první titul, který v knihovně Elixir najdete a který je ze všech her ten nejvýnosnější. Ambiciozní battle-royale titul se nám krásně vyvíjí v přímém přenosu a o všem vás pravidelně informujeme na těchto stránkách. Lightnite již má funkční multiplayer i singleplayerovou minihru Covid-19, kde vyhráváte BTC satoshi a NFT skiny v pravidelných intervalech. Podrobně o všech možných výhrách píšeme zde. Vyhrané NFT pak můžete dál obchodovat v marketu a vydělat si tak ještě více satoshi. Odměna za pozvané kamarády, zobchodované NFT v marketu, postup v battle passu nebo výhry v turnajích nijak omezené nejsou. Podívejte se na souhrnné informace nebo na FAQ, který zodpoví všechny vaše otázky o hře.

Satvival

satvival btc survival

I na tuto survival hru jsme vás před nedávnem upozorňovali v samostaném článku a až se spustí early access pro veřejnost, přineseme více informací i video recenzi od kanálu Krypto Herna. Hru pořídíte za 15$, vizuálně se místy podobá Lightnite a některé skiny nebo zbraně z Lightnite by tak mohly být použity i v Satvivalu. Odměny zde získáváte za levelování vaší postavy, nejvíce však 1000 satoshi za den nebo 10000 sats měsíčně.

Bohužel gameplay video bylo smazáno, musíme si počkat na recenzi.

https://www.youtube.com/watch?v=S4eDhyJSNJ8

Zombie Hodler

2D plošinovka, ve které se bráníte hordám krvežíznivých zombíků. Plníte úkoly jako je například dostat se z bodu A do bodu B, ochránit doprovázenou postavu nebo ubránit vymezený prostor. Prozatím je pouze pro OS Windows, ale grafické provedení dává tušit, že se bude dobře hrát i na mobilu. Zombie Hodler pořídíte za krásných 2.95$ (mobilní verze je zdarma, ale plná reklam) a za den si zde můžete vydělat maximálně 100 sats, měsíční výdělek je omezen na 1000 sats.

Odkaz na video: https://www.twitch.tv/videos/1078418107

Hodler Defense

hodler defense title satoshis games
hodler defense logo

Milovníci žánru tower defense si v této návykové 2D hříčce s cenovkou 2.95$ (mobilní verze je zdarma, ale plná reklam) přijdou na své. Známý a oblíbený princip bránění pevnosti proti nájezdům nepřátel budou všichni hráči jistě dobře znát. Hodler Defense je první tower defense, kde za úspěšnou obranu vyhráváte odměnu v kryptoměně bitcoin. Nejvíce však 100 BTC satoshi za den a 1000 BTC satoshi za měsíc. Vydělané satoshi se vám přičítají na váš Elixir účet, kde je jednoduše můžete použít na nákup vylepšení nebo doplňků v této nebo jiné hře, nebo si je okamžitě anonymně poslat do vaší Lightning peneženky. I Hodler Defense bude ze začátku dostupný jen pro OS Windows, ale stejně tak jako všechny ostatní hry bude multiplatformní a dříve nebo později vyjdou také pro Linux a Mac a zahrajete si je i na svých mobilních telefonech nebo tabletech.

Odkaz na video: https://www.twitch.tv/videos/1071331810

Štosuj saty hraním

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

12 komentářů: „Další hry, ve kterých vyděláváte peníze #1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..