Jak nahrát přes 20 000 bodů v Covid-19?

Jaký je váš osobní rekord v minihře Covid 19? Máte problém nahrát přes 10 000 bodů a ke 100 satoshi získat všechny 3 NFT? Jak to dělají ty nejlepší hráči z prvních příček tabulky? Jak mohli získat tak vysoké skóre?

Tak na to se dneska podíváme ve videu od hráče stev, který zaznamenal svůj postup, kdy nelikviduje všechny koronaviry, ale vždy nechává alespoň jeden vir poletovat nad nakaženým místem, čímž se regeneruje zničená nákaza a vytváří nové zárodky. Tyto zárodky jsou nejenže velmi slabé a na jejich neutralizaci postačí jen jedna střela, ale jsou i zdrojem pěkné sumy bodů v závěrečném součtu. Takže žádný speedrun, dokonce ani žádné exploity nebo využívání chyb, které se v této fázi vývoje hry ještě mohou objevit. Ačkoli video není z nejaktuánější verze hry, po posledním updatu má Lightnite několik vylepšení, přesto je zaznamenaný postup proveditelný i nyní.

Pojďme se také podívat na to, jak se počítají body:

  • Body za zničená nakažená místa: 10
  • Body za zničené zárodky: 150
  • Body za zabité viry: 30
  • Body za každou zbývající vteřinu: 75

Připomeňme si i odměny, které vyhráváte jednou za tři hodiny:

  • 1 000-3 000 bodů: Výhra 100 sat + 1 skin
  • 3 000-10 000 bodů: Výhra 100 sat + 2 skiny
  • 10 000+ bodů: Výhra 100 sat + 3 skiny

Nebo se podívejte na rychlého průvodce s podrobnějšími informacemi o tomto herním módu.

Vydělávej hraním Lightnite

výdělávat peníze hraním hry Lightnite

Jak se vám líbí, že hraním Lightnite získáváte skutečné bitcoin odměny? Zakoupením hry podpoříte vývojáře i autora videa. Navíc zde koupíte hru s 20% slevou, zpřístupní se vám nejnovější vydání, můžete zvát další hráče, získávat odměny a rozhodovat o vývoji a budoucí podobě celé hry. Satoshi’s Games vytvářejí Lightnite podle zpětné odezvy a přání hráčů! To ale není všechno! Spolu se slevou ještě dostanete jeden NFT skin a 500 BTC satoshi do hry!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..