Náhled na mapu

Satoshi’s Games dali na své sociální sítě mj. i jeden příspěvek, ve kterém si můžeme užít průlet nad mapou Lightnite, kde se bude odehrávat Battle-royale. Očekávání se zvyšuje s každým dalším příspěvkem tohoto typu.

A aby se tato informace neztratila pod ostatními tweety, je dobré si ji archivovat a připomínat si, na co všechno se můžeme už brzy těšit. Už to není jen komprimovaný gif, který se nedávno objevil na blogu, ale teď si můžeme podrobněji prohlédnout připravovaný svět Lightnite a pozastavit se na některých detailech (postřehli jste například loď v oblacích?). Ve videu určitě sami dobře poznáte dvě známé lokace, které už máme ve hře a takhle zakomponované do celé mapy to je mnohem zajímavější.

Hra, kde vám platí za hraní? To je Lightnite!

výdělávat peníze hraním hry Lightnite

Zakoupením Lightnite s 20% slevou podpoříte vývoj hry i teto web a získáte nejnovější verzi, kde vyhráváte reálné BTC satoshi a NFT skiny každé 3 hodiny! Také dostanete vlastní referral link, se kterým můžete zvát další hráče a získávat za ně další odměny. Společně s kamarády tak můžete rozhodovat o vývoji a budoucí podobě Lightnite. Satoshi’s Games vytvářejí hru podle zpětné odezvy a přání hráčů a potřebují právě váš názor! Ke slevě navíc dostanete ještě jeden NFT skin a 500 bitcoin satoshi do hry!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..