Nedělní komunitní hraní

Chtěli byste si vyzkoušet všechny novinky v Lightnite, ale nemáte spoluhráče? Chcete si natrénovat na Battle-Royale, ale v lobby dlouho čekáte na další hráče a když už se někdo připojí, tak je to nemehlo, nebo naopak profi hráč, proti kterému si ani neškrtnete? Československá komunita už toto vyřešila na kanálu Krypto Herna.

Neděle od 20:00

lightnite brands

Stalo se pravidlem, že se CZ&SK hráči schází vždy v neděli večer na Discordu Krypto Herny, kde se připojujeme do multiplayeru. Přidejte se také každou neděli od 20:00 hod. Nesoutěžíme, nehoníme ranky (stejně se budou všechny tabulky před oficiálním vydáním mazat), ani nemáme ambice někoho porážet nebo s někým soupeřit. Hrajeme prostě pro zábavu, zjišťujeme své možnosti, trénujeme na turnaje nebo testujeme nové funkce a nový obsah, který ve hře přibývá s každým updatem.

Takže každou neděli se můžete připojit do hlasového kanálu na Discordu Krypto Herny a zahrát si s námi pár her a také můžete dát odběr u Youtube Kanálu, ať máte přehled i o ostatních blockchain hrách 😉

krypto herna logo

Jak získat bitcoin za hraní?

výdělávat peníze hraním hry Lightnite

Chcete se k nám také přidat? Zakoupením Lightnite s 20% slevou podpoříte vývoj hry i tento web a získáte nejnovější verzi, kde vyhráváte reálné BTC satoshi a NFT skiny každé 3 hodiny! Také dostanete vlastní referral link, se kterým můžete zvát další hráče a získávat za ně další odměny. Společně s kamarády tak můžete rozhodovat o vývoji a budoucí podobě Lightnite. Satoshi’s Games vytvářejí hru podle zpětné odezvy a přání hráčů a potřebují právě váš názor! Ke slevě navíc dostanete ještě 500 bitcoin satoshi do hry!

6 komentářů: „Nedělní komunitní hraní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..