Patch 0.3.8 – odezva hráčů byla vyslyšena

Protože se v Lightnite můžeme po kratší pauze opět těšit na oblíbené turnaje o BTC a NFT ceny, bylo potřeba doladit jeden malý detail, který se objevil v předchozím updatu, ale ne všem hráčům přišel fér. Úprava míření totiž znevýhodnila zkušené hráče, kteří se pochopitelně hned ozvali a tak Satoshi’s Games vyslyšeli jejich stížnosti a přispěchali s opravou v rekordně krátkém čase.

Tento patch opravuje a vybalancuje hlavně míření a střelbu. Podrobně na redditu.

A protože to byl skutečně velice rychlý hot-fix, při kterém se nestihl doladit systém automatických aktualizací na Elixiru, musejí si i tentokrát hráči starou verzi hry sami odinstalovat a v Elixir launcheru nainstalovat novou aktualizovanou verzi 0.3.8.

Bitcoin za hraní? Lightnite své hráče odměňuje!

výdělávat peníze hraním hry Lightnite

Zakoupením Lightnite s 20% slevou podpoříte jeho vývoj i teto web, čímž se vám zpřístupní nejaktuálnější verze hry, ve které vyhráváte reálné BTC satoshi a NFT skiny každé 3 hodiny! Dále získáte vlastní referral link, se kterým můžete zvát další hráče a získávat za ně další odměny. Společně s kamarády tak můžete rozhodovat o vývoji a budoucí podobě Lightnite. Satoshi’s Games vytvářejí hru podle zpětné odezvy a přání hráčů a potřebují právě váš názor! Ke slevě navíc dostanete ještě jeden NFT skin a 500 bitcoin satoshi do hry!

Jeden myslel na “Patch 0.3.8 – odezva hráčů byla vyslyšena

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..