Turnaj o BTC a NFT

Do Lightnite se opět vrací oblíbené páteční turnaje o bitcoin a NFT skiny. Tentokrát to ale bude zajímavější díky tomu, že máme novou mapu a opravené a vybalancované ovládání a střílení. Šanci mají nyní všichni hráči celosvětově, protože jak již víte, všichni dočasně hrajeme na NA serverech, takže tentokrát nebude několik verzí soutěže podle regionů, ale všichni se utkají se všemi na jednom serveru.

Bude to i taková dobrá zatěžkávací zkouška, jestli všechno funguje a servery vydrží nápor více uživatelů ve stejný čas. Z hlediska vývoje takové hry je to ten nejlepší stress-test. Je dobré mít všechno vyzkoušeno a změřeno ještě před tím, než bude vydána beta.

Takže nezapomeňte se v pátek 2.7.2021 ve 22:00 připojit do hry, ve které bude hráč One Strike a sledovat https://twitch.tv/satoshisgames, kde se dozvíte podrobnosti. Mezi vítěze se opět rozdělí 100 000 BTC satoshi + 4 premium skiny.

Hodně štěstí!

V žádné jiné hře si nevyděláte tolik, jako v Lightnite!

Bitcoin za hraní hry Lightnite

Pokud se chcete také přidat k ostatním hráčům Lightnite a získávat reálné bitcoin odměny nejen v tomto turnaji, ale především v multiplayerových soubojích i Covid-19 minihře, zakoupením hry podpoříte vývoj hry i tento web. Navíc zde koupíte hru s 20% slevou, zpřístupní se vám nejnovější vydání, můžete zvát další hráče, získávat BTC odměny a rozhodovat o vývoji a budoucí podobě celé hry. Satoshi’s Games vytvářejí Lightnite podle zpětné odezvy a přání hráčů! To ale není všechno! Spolu se slevou ještě dostanete tři NFT skiny a 500 BTC satoshi do hry!

2 komentáře: „Turnaj o BTC a NFT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..