Nové hry v Elixiru – 2140

elixir app logo

V knihovně Elixir začínají publikovat své tituly i další vývojářská studia. Doposud byla nabídka her, ve kterých hráči vyhrávají bitcoin, omezena na tituly od Satoshi’s Games, ale to se s verzí 0.2.8 mění a nyní máte možnost si zakoupit hru Guns N‘ Runs od Statera Studio, nebo novinku od vývojáře Acemoisan, jehož titul 2140 (dříve měl pracovní název Outlast) se v současnosti nejvíce promuje na sociálních sítích.

Zombie survival

Ačkoli insider informace naznačují, že i Lightnite dostane zombie mód, tak ve hře 2140 to budeme mít v hororovém postapo prostředí, s craftěním, obchodováním, vylepšováním a survival mechanikami. Stejně tak jako Lightnite i hra 2140 běží na Unity Engine s low poly grafikou, za plnění achievementů vás bude odměňovat bitcoin satoshis a bylo by zajímavé, kdyby i některé NFT mohly být vzájemně kompatibilní. To ovšem zatím není potvrzeno, ani vyvráceno. Čas ukáže, obě hry jsou v počátečních fázích vývoje, zatímco u Lightnite je přístup do early access již od minulého roku za 16$, u 2140 víme oficiální datum spuštění i cenu v předprodeji.

7. září 2021 za 12$

V roce 2140 se svět, jak ho známe dnes, výrazně proměnil po jaderné válce, která učinila vzduch nedýchatelný a povrch planety neobyvatelný (a také budou v té době vytěženy všechny bitcoiny). Ti, kteří přežili, se ukrývají v podzemí a živoří. Jak roky ubíhaly, vzduch se začal pročišťovat, ale naneštěstí z těch, kteří přežili na povrchu, udělal zombie. A teď je na tobě vydat se na povrch shánět zásoby pro kolonii přežívající pod zemí…

Demo ke stažení

2140 se díky stejnému enginu i low poly modelům podobá Lightnite. Ale technicky i vizuálně je na úplně jiné úrovni a vypadá vážně pěkně, ačkoli sám vývojář prohlašuje, že ještě není hotová. Na oficiální stránce hry https://acemoisan.itch.io/2140 si můžete stáhnout demo verzi, která obsahuje ještě nějaké ty bugy, ale většina věcí zde už funguje a dá se vyzkoušet. Pokročilejší verzi hry, ve které budete získávat BTC satoshi, si můžete v Elixiru předobjednat již nyní a samozřejmě sledovat sociální sítě této ambciozní hry pro další informace a novinky.

Takhle hra vypadala v počátečních fázích vývoje ještě pod názvem Outlast. Dnes už je na mnohem lepší úrovni 😉

Vydělávejte bitcoin hraním

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..