Satvival spouští Early Access

S mírným zpožděním, ale s velkou slávou Satoshi’s Games spouští Early Access pro Satvival – další hry, kde získáváte bitcoin hraním.

O této survival novince jsme vás již informovali na začátku léta a právě teď máte možnost si Satvival sami vyzkoušet a samozřejmě i vydělat nějaké ty satoshi za levelování vaší postavy. Denně zde můžete vyhrát 1000 satoshi, měsíční limit je nastaven na 10000 satoshi.

Mějte na paměti, že je to první verze a proto se zde mohou vyskytovat různé nedodělky, několik věcí ještě nemusí dokonale fungovat a i stabilita a optimalizace teprve čekají na své doladění. Ale jelikož jsou Satoshi’s Games známí tím, že si své hráče královsky platí za to, že musí hrát jejich nedodělané a zabugované hry, tak by to nemělo nikoho překvapit. Seznam známých bugů je sepsán na samostatné stránce notion.site. Taktéž zde naleznete odkazy na sociální sítě hry, roadmapu a několik dalších užitečných informací. Na stránce https://feedback.satvival.com/ pak můžete přidávat své postřehy, nápady nebo nalezené bugy.

TIP: Podívejte se i na další hry z knihovny Elixir, kde vyhráváte BTC za hraní

Popřejme tedy Satvivalu hodně štěstí a brzy se na něj určitě podíváme podrobněji.

Víme, jak vydělat bitcoin za hraní!

Knihovna Elixir je plná her, ke vyděláváte bitcoin hraním

Podpořte vývojáře Satoshi’s Games i tento web. Koupí Lightnite s 20% slevou se vám zpřístupní nejnovější verze hry, ve které vyhráváte 100 BTC sats a NFT skiny každé 3 hodiny a také můžete rozhodovat o jejím vývoji a budoucí podobě. Satoshi’s Games vytvářejí své hry podle zpětné odezvy a přání hráčů a potřebují právě ten váš názor! Ke slevě ještě dostanete jeden NFT skin a 500 satoshi do hry!

Jeden myslel na “Satvival spouští Early Access

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..