Turnaj každý pátek

satoshi btc single logo

Ani tento pátek nebudou hráči Lightnite ochuzeni o pravidelný turnaj, ve kterém vítězové vyhrají BTC satoshi a Premium NFT skiny. Sledujte v pátek ve 22:00 vysílání na https://twitch.tv/satoshisgames, ať víte, kdy se připojit do lobby ke hráči OneStrike a snažte se nahrát co nejvíce bodů.

Opět se může připojit kdokoli a čtyři vítězové získají jeden Premium NFT skin a 50 000 bitcoin satoshi. Zdá se vám to málo? V okamžiku aktualizováníí tohoto článku má 50 000 satoshi hodnotu cca 511 Kč (to je velice pěkná návratnost investice do early access, který stojí 16$ = 345 Kč), ale co až hodnota BTC zase povyroste a bude třeba na desetinásobku nebo výš? Bude vám to připadat stále málo? A co ten Premium skin, který má ještě vyšší hodnotu?

V minulých turnajích tyto výhry získalo i několik českých vítězů a nikdo z nich si nestěžoval. Měli totiž natrénováno z našeho společného hraní 🙂 Vyhraje to tentokrát opět někdo z naší CZ&SK komunity? Může to být někdo z vás, všichni mají stejné šance!

Lightnite odměňuje své hráče!

Knihovna Elixir je plná her, kde vyhráváte bitcoin hraním

Pokud se chcete také přidat k ostatním hráčům Lightnite a získávat reálné bitcoin odměny nejen v tomto turnaji, ale především v jednoduché Covid-19 minihře, zakoupením hry podpoříte vývoj hry i tento web. Navíc zde koupíte hru s 20% slevou, zpřístupní se vám nejnovější vydání, můžete zvát další hráče, získávat BTC odměny a rozhodovat o vývoji a budoucí podobě celé hry. Satoshi’s Games vytvářejí Lightnite podle zpětné odezvy a přání hráčů! To ale není všechno! Spolu se slevou ještě dostanete jeden NFT skin a 500 BTC satoshi do hry!

Jeden myslel na “Turnaj každý pátek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..