Jaké výhry přináší Play2Earn model?

Aktualizováno 17.1.2022. Dlouho nám ty vysoké odměny za Covid minihru nevydržely. Ještě před vydáním Battle Royale se totiž našli uživatelé, kteří si vytvářejí refaraly sami pod sebou a farmili satoshi takovým způsobem, že byli vývojáři nuceni výrazně omezit výhry! Podrobně je celý výpis popsán na blogu hry. Najdete zde také upozornění od tvůrců hry, že koordinovaný farming, podvodná spolupráce mezi hráči a zneužívání bugů povede k perma banům a ztrátě všech satů a NFTs!

Přečtěte si také: Co je to NFT? a Proč už nejsou NFT výhry?

Pojďme se podívat na to, o co se hraje v Lightnite verzi 0.4.0.x. Jak se bude hra vyvíjet, mohou se některé parametry měnit. Momentálně je denní limit z hraní nastaven na 5000 sats (44.9 CZK), což se ale bude v průběhu vývoje taktéž měnit a posouvat velmi intenzivně a velmi často, jak uvádí sami autoři. Reference a obchodování (viz. níže) limitované nejsou. Aktuální platné hodnoty budou uvedeny na blogu hry nebo na Discordu.

Chcete tip i na ostatní hry, ve kterých hráči vyhrávají bitcoin?

covid sars

COVID-19 minihra:

V této dočasné singleplayer minihře se vlastně nic zásadního nezměnilo. Stále se tu vyskytují bugy s viry procházejícími skrz stěny nebo stropy. Technicky se vám tato minihra načte mnohem rychleji a je celá znatelně plynulejší a i se svoji postavou běháte rychleji.

Co je jinak, jsou odměny. Chvíli jsme měli 200 satoshi + Common NFT každé 3 hodiny, ale kvůli výše popsané situaci nyní hráči obdrží pouze 10 satoshi každou hodinu, když nahrají alespoň 1000 bodů. Pokud chcete o tomto herním módu vědět víc, podívejte se do našeho průvodce Covid minihrou.

 • 🧧 Bez vstupního polatku
 • 🎁 Odměna: 10 sats (0.1 CZK)
 • ⛔ LIMIT: Odměny dostupné jednou za 1 hodinu

Hodnocený Multiplayer:

RANKED BATTLE ROYALE SOLO & SQUAD

Aby mohla začít Battle Royale SOLO, musí být v úvodní místnosti alespoň 5 hráčů. Aby mohla začít Battle Royale SQUAD, musí být v úvodní místnosti přítomny alespoň 3 týmy dvou hráčů.

 • 🧧 Bez vstupního polatku
 • 🎁 Odměna: 1000 sats (9.0 CZK) + common NFT když zvítězíte*
 • ⛔ LIMIT: Ve hře musí být přítomni alespoň 4 hráči, odměny dostupné jednou za 2 hodiny

*V případě výhry SQUAD: satoshi jsou rozděleny mezi členy týmu a každý z týmu dostane common NFT

RANKED TEAM DEATHMATCH

Aby mohl začít Ranked Team DeathMatch, musí být v úvodní místnosti alespoň 2 hráči.

 • 🧧 Bez vstupního polatku
 • 🎁 Odměna: 1500 sats (13.5 CZK) (rozdělí se mezi hráče vítězného týmu podle umístění jednotlivých hráčů v tabulce konečných výsledků) + common NFT každému členovi týmu. O zrušených odměnách píšeme zde.
 • ⛔ LIMIT: Odměny dostupné jednou za 3 hodiny

Play2Earn:

PLAY2EARN BATTLE ROYALE SOLO & SQUAD

Aby mohla začít PLAY2EARN Battle Royale Solo, musí být v úvodní místnosti alespoň 2 hráči. Aby mohla začít PLAY2EARN Battle Royale Squad, musí být v úvodní místnosti alespoň 2 týmy po dvou hráčích.

 • 🧧 Vstupní poplatek: 500 sats (4.5 CZK) + NFT (Rare, Premium nebo Common)
 • 🎁 Odměna: sats & NFTs ze vsazených vstupních poplatků
 • ⛔ LIMIT: bez limitu

PLAY2EARN TEAM DEATHMATCH

Pro účast v PLAY2EARN Team Deathmatch musíte zaplatit vstupní poplatek a zvolit si unikátnost NFT, se kterým půjdete do boje a o které můžete přijít, pokud prohrajete. Aby mohla začít tato hra, je potřeba alespoň 2 hráčů. Maximum hráčů je 16.

 • 🧧 Vstupní poplatek: 1000 sats (9.0 CZK) + NFT (Rare, Premium nebo Common)
 • 🎁 Odměna: sats & NFTs ze vsazených vstupních poplatků se rozdělí mezi hráče vítězného týmu.
 • ⛔ LIMIT: bez limitu

PLAY2EARN DEATHMATCH

Pro účast v PLAY2EARN Deathmatch musíte zaplatit vstupní poplatek a zvolit si unikátnost NFT, se kterým půjdete do boje a o které můžete přijít, pokud prohrajete. Aby mohla začít tato hra, je potřeba alespoň 2 hráčů. Maximum hráčů je 16.

 • 🧧 Vstupní poplatek: 500 sats (4.5 CZK) + NFT (Rare, Premium nebo Common)
 • 🎁 Odměna: sats & NFTs ze vsazených vstupních poplatků pro jediného vítěze
 • ⛔ LIMIT: bez limitu

Fragmenty:

craft Premium NFT

Veliká novinka od verze 0.4.0.0 je možnost rozebírat NFT na fragmenty a za ně pak pořizovat nadřazené NFT:

 • Za 150 Common fragmentů vymintujete 1 Premium NFT
 • Za 100 Premium fragmentů vymintujete 1 Rare NFT
 • Za ? Rare fragmentů vymintujete ? Legendary NFT

Vajíčka (dočasně nedostupné):

Hráči dostávají za hraní Lightnite vajíčka (Eggs), ve kterých bude náhodný obsah. Vejce mohou ukrývat satoshi, avatary, NFT nebo i reálné věci!

 • Denně: 3 common Eggs & 1 Premium Egg
 • Týdně: 1 Rare Egg

Pro otevření vajec a získání odměn, které se v nich ukrývají potřebujete fragmenty:

Common Egg: pro otevření potřebujete 3 Common fragmenty.

Premium Egg: pro otevření potřebujete 3 Premium fragmenty.

Rare Egg: pro otevření potřebujete 1 Rare fragment.

Legendary Egg: ???!

Referenční systém:

Pokud váš kamarád zakoupí Lightnite přes váš referenční link, získá 500 sats (4.5 CZK) do hry + 1 Common NFT a vám náleží odměna 10 000 sats (89.9 CZK) a 2 Common NFT. Limity zde žádné nejsou. Přátel můžete pozvat kolik jen dovedete, avšak u některých můžete čekat 14 dní, než se vám přičtou odměny, protože do té doby lze využít refundace. Pokud máte pozvaného kamaráda, který zakoupil hru přes váš odkaz a nedostali jste za něj odměny, podívejte se v Elixiru do nabídky Pending rewards.

Obchodování v marketu:

výhra btc

NFT nemusíte jen rozebírat na fragmenty, ale můžete je v marketu nabídnout za vámi stanovenou cenu ostatním hráčům. Jakmile někdo vaši nabídku koupí, satoshi se vám automaticky přičtou k vašemu zůstatku v Elixiru. Ani zde nejsou žádné limity a obchodů můžete provést kolik chcete, respektive co vám dovolí váš inventář.

Štosuj saty hraním Lightnite

Knihovna Elixir je plná her, kde vyhráváte bitcoin hraním

Podpořte vývoj hry i tento web zakoupením Lightnite s 20% slevou, čímž se vám zpřístupní nejaktuálnější verze hry, ve které vyhráváte reálné BTC satoshi a NFT skiny všemi výše popsanými způsoby! Také získáte vlastní referral link, se kterým můžete zvát další hráče a získávat další odměny. Společně s kamarády tak můžete rozhodovat o vývoji a budoucí podobě Lightnite. Satoshi’s Games vytvářejí hru podle zpětné odezvy a přání hráčů a potřebují právě váš názor! Ke slevě dostanete 500 bitcoin satoshi do hry!

7 komentářů: „Jaké výhry přináší Play2Earn model?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..