Patch pro Battle Royale

ln under construction

Není to ani týden, kdy vyšla velká aktualizace do Lightnite, která mj. spustila nový herní mód Battle-Royale a už tu máme opravnou aktualizaci, která řeší nejzásadnější problémy a chyby, na které si hráči nejvíce stěžovali. Podrobný soupis všech vylepšení najdete v oznámení na Discordu.

  • Common NFT již nejsou neomezeného počtu. Jak jste nejspíš už sami zaznamenali ještě před samotnou aktualizací, odměny za Covid minihru se nám citelně ztenčili a přišli jsme o získávání NFT především kvůli nepoctivým hráčům. Spousta Common NFTs byla spálena a stává se i z takto obyčejné věci poměrně vzácný artikl. Což je vlastně dobře, protože to způsobuje růst jejich hodnoty.
  • Už vidíte své NFT? Samozřejmě že nebyly spálené všechny NFT. Při mazání se vyskytl bug, který některým hráčům smazal inventář ve hře, ale po tomto updatu můžete být v klidu, vaše NFT by již měly být zpátky.
  • Už vidíte, co jste vyhráli! Byl to jen vizuální bug, ale už vám hra správně ukáže, co jste vyhráli nebo ztratili na konci každé hry.
  • Gameplay. Tak i nějaké ty drobnosti v samotném hraní, ovládání a zobrazovaní se vylepšily podle vašich postřehů a připomínek.
  • Crafting NFT. Už můžete za své fragmenty vycraftit nové NFT

Hráči rozhodují o vývoji hry!

vyhrajte btc v lightnite

Podpořte vývoj hry Lightnite i tento web zakoupením předběžného přístupu s 20% slevou, který vám nejenže zpřístupní nejnovější verzi hry, ale i umožní rozhodovat o vývoji a budoucí podobě. Satoshi’s Games vytvářejí hru podle zpětné odezvy a přání hráčů! Se slevou navíc dostanete 500 satoshi do hry!

Jeden myslel na “Patch pro Battle Royale

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..