Zkontrolujte si odkazy

Aktualizace posledních dní přinesly několik změn. Dnešní post se bude týkat změn referenčních odkazů v Lightnite a obnovovací fráze pro vaší BlueWallet.

Nový referenční odkaz

Knihovna Elixir prochází velkými změnami a to se dotýká i her, které jsou v ní obsažené a ve kterých vyhráváte BTC. Respektive několika her od Satoshi’s Games, které jak se zdá, budou v některém budoucím updatu ještě více vzájemně provázané a nabídnou mnohem lepší interakci i více odměn.

Lightnite a Satvival čekají v brzké době zásadní a obrovské aktualizace, které do těchto dvou her přinesou mnoho dosud chybějících funkcionalit a herních módů. Asi jste si už všimli, že za vaším herním nickem přibylo čtyřmístné číslo. Souvisí to s plánovaným přidáním chatu a dalšími budoucími aktualizacemi.

Bohužel tato úprava s sebou přináší i jednu komplikaci. Pokud jste někde na internetu šířili svůj referenční link, musíte ho zase upravovat. Váš starý ref link již nebude fungovat a musíte ho nahradit tím, který vám nabízí knihovna Elixir pod záložkou Referrals.

Nefunkční obnova peněženky BlueWallet

Tato zpráva se netýká přímo hry Lightnite, ale někteří hráči se s tímto problémem již setkali, speciálně ti, kteří hrají již delší dobu a posílají si své výdělky do BlueWallet.

Může se stát, že se nějakou událostí nebo aktualizací ve vašem telefonu aplikace BlueWallet vrátí do továrního nastavení. Všechny peněženky jsou pryč a aplikace vypadá, jako byste ji právě nainstalovali z Google Play. Kde jsou moje satoshi? Co teď? Pokud hrajete Lightnite již od minulého roku, pravděpodobně jste tam už měli nahráno nezanedbatelné množství bitcoin satoshi, které má dnes hodnotu několika tisíc Kč a najednou tam nic nemáte a začínáte panikařit…

Pokud jste při zakládání vaší peněženky nezanedbali zálohování obnovovací fráze, můžete být v klidu. Stačí najít tento kód, v BlueWallet klepnout na Přidat peněženku (symbol +) a dole na volbu Importovat peněženku.

importujte lightning peněženku

Sem vykopírujte vaši zazálohovanou obnovovací frázi začínající lndhub://… Avšak pokud po zadání obdržíte chybovou hlášku: Při importu této peněženky došlo k potížím, stále ještě nemusíte panikařit. Pravděpodobně jen zadáváte starý formát obnovovacího kódu, který generovala peněženka ve svých starších verzích a postačí dopsat na konec toho řetězce @https://lndhub.io/ a peněženka a všechny prostředky v ní budou obnoveny.

V Lightnite vyhráváte bitcoin!

Knihovna Elixir je plná her, kde vyhráváte bitcoin hraním

Jak se vám líbí, že za hraní Lightnite získáváte skutečné bitcoin odměny? Zakoupením hry podpoříte vývojáře i tento web. Navíc zde koupíte hru s 20% slevou, zpřístupní se vám nejnovější vydání, můžete zvát další hráče, získávat odměny a rozhodovat o vývoji a budoucí podobě celé hry. Satoshi’s Games vytvářejí Lightnite podle zpětné odezvy a přání hráčů! To ale není všechno! Spolu se slevou ještě dostanete 500 BTC satoshi do hry!

2 komentáře: „Zkontrolujte si odkazy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..