Druhé místo pro CzechBoys v Unix Gaming turnaji

Češi se probojovali až do finále Unix Gaming šampionátu v Lightnite!

Malý nenápadný tým tří Čechů, kteří se sdružují na Discordu YT kanálu KryptoHerna, se probojoval až do finále prvního světového turnaje o milion satoshi (4,537.8 CZK) a několik NFT skinů. My jsme jim samozřejmě fandili už od prvního pokusu o sestavení týmu a celou událost podrobně sledovali.

Hele, co to alespoň zkusit?

ln unix tournament finale

Od úvodního oznámení tohoto turnaje až po finálový zápas neuběhl ani celý měsíc. Nesmělý návrh se zúčastnit se proměnil v realitu krátce po spuštění kvalifikací a pak už události nabraly rychlý spád. Naše pravidelné nedělní tréninky přestaly stačit. Bylo potřeba nacvičit taktiku a bojové postupy častěji než jen jednou týdně, s čímž našim hráčům ochotně pomáhali i členové Lightnite komunity ze zahraničí. Každou volnou chvíli probíhal trénink. Naši borci neohroženě prošli vyřazovacími prvními zápasy. Následující čtvrtfinále bylo mj. i o štěstí na soupeře s těsným vítězstvím.

Poslední víkend v říjnu byl rozhodující. V semifinále se naši CzechBoys utkali s týmem COREMAW, nad kterým si jednoznačně urvali tři vítězství potřebné pro postup do finále. A nakonec v neděli 31.10.2021 si naši borci nedávali odpolední siestu po obědě, ale bojovali s BBG týmem, se kterým svedli rozhodující zápasy. Bohužel podle dosavadních statistik byli soupeři jednoznačně v přesile, což se projevilo ve všech odehraných zápasech, kdy naši borci nedostali ani pořádně příležitost předvést něco ze svého umění. Především kvůli nízkému pingu BBG hráčů je bylo velmi obtížné vůbec trefit. Vysoká odezva internetového připojení BBG hráčů z nich dělala nezasažitelné cíle nejen v soubojích na blízko.

CzechBoys si tak za druhé místo odnášejí cenu útěchy 200 000 bitcoin satoshi (907.6 CZK). Gratulace!

Na finálové zápasy se můžete podívat na videu na facebooku:

https://www.facebook.com/Unix.Guild.Official.Page/videos/246787674090774/

Budou další turnaje

Unix Gaming oznámili, že v budoucnu chystají více podobných turnajů. Zúčastnit se opět budou moci všichni hráči Lightnite. Takže šanci na odvetu dostanou také všichni poražení ve stávajících nebo nových sestavách. Kvalifikovat se bude moci opět jakýkoli tým, takže příštím vítězem bude třeba někdo z vás 😉

Příště můžeš vyhrát i ty!

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..