Hry od Satoshi’s Games i na mobilu

Oficiálně se to nikde příliš nezmiňovalo, ale z konceptu i provedení bylo více než jasné, že to jednou přijde a nyní to máme tady! První dvě hříčky od Satoshi’s Games si už můžete zdarma stáhnout a zahrát i na svém android telefonu nebo tabletu hlavně díky početné komunitě československých hráčů Lightnite, jejichž hlasování vedlo k tomu, že naše krajina bude jednou z těch prvních, kde bude testovací provoz probíhat.

Znáte je z knihovny Elixir a pokud jste si je zde pořídili, hraním jste si v nich už vydělali nezanedbatelné množství bitcoin satoshi. Řeč je o hrách Hodler Defense a Zombie Hodler, které jsou nyní na Google Play zcela zdarma!

Zadarmo na Google Play:

claim your rewards

Stáhnout a nainstalovat si je může kdokoli, avšak pro hraní se musíte přihlásit ke svému Elixir účtu prostým klepnutím na ikonku Claim your rewards, která vás přesměruje na mobilní webovou verzi Elixir marketu a po návratu do hry a synchronizaci již i v těchto hrách uvidíte svůj zůstatek v bitcoin satoshis.

Avšak pozor! Mobilní verze není to samé, co PC verze z vašeho Elixiru! Jsou to dvě úplně odlišné aplikace, ačkoli vypadají a fungují úplně stejně! Po nainstalování začínáte od úplného začátku a nemáte zde žádný rozehraný postup ani zakoupené vylepšení a upgrady, které jste si pořizovali dříve. Ty vám zůstávají v PC verzi, na mobilu si v případě potřeby musíte upgrady do hry znova dokoupit ze svého zůstatku na Elixiru!

Každopádně výhry nebo prohry z obou verzí těchto her se synchronizují na vašem Elixiru a máte tak o zábavu postaráno třeba při čekání na autobus, kde si navíc na tu cestu autobusem jednoduše vyděláte hraním 🙂

hodler defense level 12

Jde o testovací provoz, který má za cíl odhalit nedostatky a vychytat mouchy a vývojáři ocení vaši zpětnou odezvu! A jeden problém bysme třeba našli zrovna u hry Hodler Defense, kterou jsme doposud měli možnost hrát jen na PC a při klikání myši to tu nebylo zjevné. Tato hra se vám bude lépe hrát na tabletu nebo na zařízeních s větším displejem, protože si přes svůj prst povětšinou neuvidíte na místo, kam chcete střílet…

V budoucnu se můžeme také těšit i na mobilní aplikaci Elixiru (kterou již testuje pár vybraných šťastlivců) a v poslední fázi vývoje i mobilní verze Battle-Royale hry Lightnite.

Vydělávej bitcoin hraním!

výdělávat peníze hraním hry Lightnite

Jak se vám líbí, že za hraní si vyděláváte skutečné BTC výhry? Zakoupením předběžného přístupu do hry Lightnite si vytvoříte svůj Elixir účet, podpoříte vývojáře i tento web. Navíc zde koupíte hru s 20% slevou, zpřístupní se vám nejnovější vydání, můžete zvát další hráče, získávat odměny a rozhodovat o vývoji a budoucí podobě celé hry. Satoshi’s Games vytvářejí své hry podle zpětné odezvy a přání hráčů! To ale není všechno! Spolu se slevou ještě dostanete NFT skin a 500 BTC satoshi do hry!

Jeden myslel na “Hry od Satoshi’s Games i na mobilu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..