Patch 0.4.0.4

Stalo se takovým nepsaným pravidlem, že Satoshi’s Games vydávají na konci týdne menší update pro Lightnite, který v rámci možností opravuje hráči nahlášené bugy a problémy, aby ty pravidelné páteční turnaje o NFT a BTC byly ještě více spravedlivější a zábavnější. Tentokrát jde o drobné vybalancování některých parametrů, kosmetické a optimalizační úpravy a přípravu na implementaci anti-cheat opatření a spuštění nových misí, kterých se dočkáme za několik týdnů. Kompletní patch notes je v originále na redditu.

lightnite brands
  • Poškození pádem. Změněno z 10 metrů na 8 metrů.
  • Explozivní zbraně. Rádius dosahu výbuchu se zmenšil z 8 metrů na 5 metrů a upravilo poškození. Zásah z raketometu nyní ubírá 70, z granátometu 64. Opraveno by mělo být zlobící přepínání těchto zbraní.
  • Bolest. Sténání a naříkání vaší postavičky při zásahu od nepřátel. Také vizuální znázornění nízké hladiny zdraví, které můžete znát i z jiných her.
  • Optimalizace. Hra si teď ukousne méně paměti a počet FPS by se měl zvýšit.
  • V-Sync. Defaultně zapnutou vertikální synchronizaci si můžete v nastavení vypnout.
  • Opravy na mapě. Battle royale svět je veliký a pochopitelně není bez chyb, ale některá problémová místa jsou nyní opravena.

Bitcoin odměny za hraní Lightnite

Bitcoin za hraní hry Lightnite

Pokud se chcete také přidat k ostatním hráčům Lightnite a získávat reálné bitcoiny v multiplayerových soubojích i v jednoduché singleplayer Covid-19 minihře, zakoupením hry podpoříte vývoj hry i tento web. Navíc zde koupíte hru s 20% slevou, zpřístupní se vám nejnovější vydání, můžete zvát další hráče, získávat BTC odměny a rozhodovat o vývoji a budoucí podobě celé hry. Satoshi’s Games vytvářejí Lightnite podle zpětné odezvy a přání hráčů! To ale není všechno! Spolu se slevou ještě dostanete jeden NFT skin a 500 BTC satoshi do hry!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..