Turnaj o milion satoshi? Kdy budeme trénovat?

Pokud sledujete sociální sítě hry Lightnite, asi jste také zaznamenali oznámení o epickém turnaji, který pořádá UNIX Gaming Project, ve kterém se hraje o milion bitcoin satoshi (9,036.2 CZK)!

https://twitter.com/unixplaytoearn/status/1446108046095233024?s=20

Máme sledovat jejich sociální sítě, kde brzy o tomto turnaji prozradí více informací. A tak se na to můžeme připravit, co říkáte?

Už trénujeme na pravidelných nedělních dýcháncích, ale na takový turnaj bude potřeba trénovat a připravovat se trochu pečlivěji. Kdy se vám to hodí? Československá komunita už dává dohromady týmy a v tomto krátkém dotazníku stačí vyplnit, kdy by vám to nejvíce vyhovovalo, abychom se sešli v co největším počtu, pořádně natrénovali a měli co největší šanci na výhru proti konkurenci, která si na takovou šťavnatou výhru také brousí zuby…

Zodpovědět na tři jednoduché otázky vám nezabere ani minutu a naší komunitě to pomůže se lépe koordinovat a stanovit si časy. Milion BTC satoshi je dle našeho konverzního pluginu 9,036.2 CZK a to už je docela dobrá motivace vyhrát ten DeathMatch 🙂

Vyhrajeme milion satoshi v turnaji!

Bitcoin za hraní hry Lightnite

Pokud se chcete také přidat k ostatním hráčům Lightnite a vyhrávat reálné bitcoiny v tomto velkém turnaji, v multiplayerových soubojích i v jednoduché singleplayer Covid-19 minihře, zakoupením hry podpoříte vývoj hry i tento web. Navíc zde koupíte hru s 20% slevou, zpřístupní se vám nejnovější vydání, můžete zvát další hráče, získávat BTC odměny a rozhodovat o vývoji a budoucí podobě celé hry. Satoshi’s Games vytvářejí Lightnite podle zpětné odezvy a přání hráčů! To ale není všechno! Spolu se slevou ještě dostanete 500 BTC satoshi do hry!

3 komentáře: „Turnaj o milion satoshi? Kdy budeme trénovat?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..