Všechny Common NFTs už jsou rozebrány

Všichni jsme tak trochu tušili, že se to jednou stane, ale nikdo nečekal, že to bude tak rychle. Není to ještě ani měsíc, kdy se s vydáním patche pro Battle-Royale zalimitoval počet Common NFT v Lightnite. No a tento týden došly zásoby.

NFT nenahraditelný token

Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí

A tím skončilo získávání Common NFT výhrami v multiplayeru nebo za zvaní dalších hráčů přes referaly. Všechny existující Common NFT jsou na účtech nebo peněženkách hráčů, vystavené v marketu k prodeji, případně je mají hráči oblečené na svých postavách ve hře. Některé byly rozebrány na fragmenty, některé mohly hráči nenávratně ztratit při zadání špatné adresy liquid peněženky při vybírání atd… Žádné další NFT jako odměny se momentálně rozdávat nebudou, protože prostě nejsou. Asi správně tušíte, co to udělá s jejich cenou 🙂 Je to sice digitální asset, ale není možné ho zkopírovat nebo duplikovat, protože o jeho existenci, raritě a počtu zbývajících kusů je veden záznam na blockchainu. Kdo jste s Lightnite začali již dříve a stihli jste si neshromáždit nějaké ty Common NFT, tak si můžete gratulovat. NFT nejsou a nebudou!

Připomeňme, že NFT skiny, zbraně a doplňky nejsou to samé, co si pořídíte na netransparentním a centralizovaném tržišti například na Steamu, který navíc zcela zablokoval blockchain hry, protože to pro něj představuje existenční hrozbu. Předmětů na Steam marketu si ve Valve mohou vytvořit neomezené množství doslova jedním kliknutím a nemohou nijak věrohodně dokázat počet existujících kusů, jejich historii i skutečnou hodnotu. Dokonce ani zakoupením takového předmětu na jejich tržišti nad ním hráč nezískává kontrolu!

NFT je oproti tomu blockchainová technologie, kde si kdokoli může ověřit všechny parametry, že se daný předmět skutečně nachází na vaší adrese, odkud kam putoval, jakou má historii, kolik zbývá kusů atd. V NFT marketu mají všichni účastníci tržiště jistotu, že každý zaznamenaný údaj je pravdivý, veřejně přístupný, nelze zde podvádět, falšovat hodnoty nebo donekonečna kopírovat položky, jako se to děje na tržišti od Steamu…

Tvůrci hry Satoshi’s Games s rozdáváním NFTs za hraní sice momentálně skončili, ale očekávejme další odměny, jakmile se v Lightnite objeví mise, na kterých se momentálně pilně pracuje. A nové NFT v podobě vánoční santovy čapky můžete získat v prvním Season Passu!

Další NFTs již brzy!

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

8 komentářů: „Všechny Common NFTs už jsou rozebrány

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..