Patch 0.4.1.3 – všechno je jinak

Lightnite prochází bouřlivým a intenzivním vývojem, což hráči jistě zaznamenali po posledním updatu. Satoshi’s Games jsou už jen krůček od přidání misí a dodatečných zvuků do hry a ještě před tím přichází s tímto patchem, který kompletně mění parametry většiny zbraní a upravuje i zónu v Battle Royale.

V tomto updatu dostává novou verzi i ochrana Easy Anti-Cheat od Epicu, ale hlavním tématem jsou zbraně a safezóna.

eac

Parametry velikosti zásobníků, uděleného poškození, časů přebíjení i výskytu na bojišti se změnily prakticky u všech zbraní. Některým hráčům to vyhovuje, ale větší část hráčů je těmito úpravami silně zklamána. Bohužel vývojáři místo řešení problémů s dočasně nefungujícím referenčním systémem nebo nekompletním překladem do jiných jazyků (včetně češtiny) experimentují s úpravami zbraní, čímž odrazují stále více hráčů…

Taktéž velmi kontroverzní je safezóna v Battle-Royale, kde se upravily časy a úrovně smršťování i udělované poškození mimo zónu.

Nemá cenu sem vypisovat jednotlivé parametry dotčených prvků, protože se budou ještě několikrát měnit. Satoshi’s Games k tomu budou donuceni odezvou hráčů, která dle prvních komentářů nebude příliš kladná.

Pokud si však chcete prostudovat co a jak se změnilo, můžete tak učinit na Redditu: https://www.reddit.com/r/LightNiteGame/comments/qxfw8b/patch_0413_notes/, kde samozřejmě můžete i vy vyjádřit svůj názor na tyto změny a přispět tak k lepšímu vybalancování celé hry.

Štosuj saty v Lightnite

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Jeden myslel na “Patch 0.4.1.3 – všechno je jinak

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..