Patch v0.4.1.5 – Mise a opravené zbraně

Minulý update se vážně nepovedl. Většina hráčů přestala Lightnite hrát, dokud Satoshi’s Games nevrátí zpět, nebo alespoň neopraví své předešlé experimenty s balancováním zbraní. Povedlo se? Vrátí se hráči zpět do hry?

Pod tíhou stížností od nespokojených hráčů museli tvůrci uznat, že s minulým patchem to opravdu hodně přestřelili a nyní přinášejí další úpravy a hlavně mise! Pojďme si stručně shrnout, co je v Lightnite ve verzi 0.4.1.5 jinak. Celý výpis samozřejmě najdete na redditu https://www.reddit.com/r/LightNiteGame/comments/r2ol15/patch_0415_notes/

  • Mise. Slibované mise se v Lightnite objevují ve svém prvním testovací provozu. Tvúrci tomu říkají mise, ale jsou to spíš takové ty klasické denní a týdenní úkoly, jako je například vyhrát třikrát Battle Royale nebo zabít určitý počet hráčů zbraní na blízko. Máme se těšit na zajímavější odměny v pozdějších verzích.
  • Deathmatch & TDM. Na mapách je loot rozmístěn náhodně. Ke spuštění vlastní hry bez odměn nyní stačí jen dva hráči.
  • Přepínání zbraní během přebíjení. Konečně můžete přepnout na jinou zbraň v inventáři, i když zrovna přebíjíte.
  • Balancování zbraní. Největší trabl předchozího updatu byl upraven podle přání hráčů. Opět sem nemá smysl vypisovat jednotlivé změny, protože pravděpodobně nebudou mít dlouhého trvání. Podrobně jsou vypsány v odkazu výše.
  • Změny na mapách. Ve vojenské základně se už nedostanete do jeskyně, ve které někteří hráči využívali bug a v BR najdete loot i na místech, kde předtím nebyl.
  • Opraveny drobné chyby. Co nahlásili hráči, to bylo opraveno.

Kde získat bitcoiny za hraní? V Lightnite!

Bitcoin za hraní hry Lightnite

Pokud se chcete také přidat k ostatním hráčům Lightnite a vyhrávat BTC satoshi v oblíbených multiplayerových soubojích i v jednoduché singleplayer Covid-19 minihře, zakoupením hry podpoříte vývoj hry i tento web. Navíc zde koupíte hru s 20% slevou, zpřístupní se vám nejnovější vydání, můžete zvát další hráče, získávat BTC odměny a rozhodovat o vývoji a budoucí podobě celé hry. Satoshi’s Games vytvářejí Lightnite podle zpětné odezvy a přání hráčů! To ale není všechno! Ke slevě ještě dostanete 500 BTC satoshi do hry!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..