Top Plays – Listopad 2021

Další měsíc a další šance vyhrát bitcoin satoshi za vaše video.

Kdo ještě nezná tuto pravidelnou měsíční soutěž, může se podívat na sestřih z minulého měsíce Top Plays Říjen.

Zaznamenávejte své povedené nebo nepovedené herní okamžiky z hraní Lightnite a odkaz na vaše video přidejte do reddit vlákna této události https://www.reddit.com/r/LightNiteGame/comments/r11736/top_november_plays/

Pokud bude váš klip vybrán do výběru nejlepších videí a objeví se v měsíčním sestřihu, získáte 6000 bitcoin satoshi (54.2 CZK) na svůj Elixir účet.

Vaše video musí být zaznamenáno z hraní Lightnite v měsíci listopadu. Musí být v minimální kvalitě 720HD & 30FPS (žádné záznamy na mobil nebo kameru a bez černých okrajů), musí být bez přidaných efektů nebo střihů, maximálně je povolen fast forward efekt, pokud máte dlouhý gameplay. Název nebo popis videa musí obsahovat váš Lightnite nick i s čtyřmístným číslem.

BTC nejen za hraní, ale i za vaše video!

Knihovna Elixir je plná her, kde vyhráváte bitcoin hraním

Přidejte se k ostatním hráčům, kteří vydělávají bitcoin hraním! Podpořte vývoj hry i tento web zakoupením Lightnite s 20% slevou, čímž se vám zpřístupní nejaktuálnější verze hry, ve které vyhráváte reálné BTC satoshi! Také získáte vlastní referral link, se kterým můžete zvát další hráče a získávat další odměny. Společně s kamarády tak můžete rozhodovat o vývoji a budoucí podobě Lightnite. Satoshi’s Games vytvářejí hru podle zpětné odezvy a přání hráčů a potřebují právě váš názor! Ke slevě získáte ještě 500 bitcoin satoshi!

Jeden myslel na “Top Plays – Listopad 2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..