Top Plays – říjen 2021

Satoshi’s Games vyzvali hráče, aby zaznamenávali svoje úžasné herní momenty z hraní Lightnite. Ty nejlepší klipy pak sestříhají do svého měsíčního videa Top Plays, kde navíc každý autor, jehož video se objeví v tomto výběru, obdrží 5000 bitcoin satoshi (22.7 CZK) a nějaký ten NFT skin.

bitcoin výhra

Příští měsíc tam může být i vaše video!

Vítězové zápasů vyhrávají bitcoin satoshi, tím je Lightnite proslulý. Pokud svůj vítězný (ale nemusí vlastně ani být vítězný, měl by být zajímavý) výkon zaznamenáte a toto video uploadnete na Youtube a odkaz na vaše video následně přidáte do diskuze na Redditu, máte šanci se s ním dostat do sestřihu klipů z uplynulého měsíce.

Ten hráč, jehož video bude vybráno do měsíčního sestřihu, získá 5000 satoshi. Tři nejlepší k tomu navíc dostanou Premium NFT. Vaše video musí být zaznamenáno z hraní Lightnite tento měsíc. Musí být v minimální kvalitě 720HD & 30FPS (žádné záznamy na mobil nebo kameru a bez černých okrajů), musí být bez přidaných efektů nebo střihů, maximálně je povolen fast forward efekt, pokud máte dlouhý gameplay. Název nebo popis videa musí obsahovat váš Lightnite nick i s čtyřmístným číslem.

Podrobně na blogu hry: https://blog.lightnite.io/light-nite-october-top-plays/

Vítěz bere bitcoin

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Jeden myslel na “Top Plays – říjen 2021

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..