Patch – 0.4.1.8 – Popřejte spoluhráčům Veselé Vánoce

Vývoj Lightnite nabírá na obrátkách. Novinky přibývají po troškách, ale pravidelně. Tentokrát získáme několik hráči nejvíce požadovaných funkcionalit a změn. Originál patch notes je k prostudování na adrese https://www.reddit.com/r/LightNiteGame/comments/rhuyta/patch_0418_notes/, ze které budeme opět čerpat v tomto výpisu:

  • In-game chat Pokud spolu nehrajeme na discordu Kryptoherny, tak si můžeme pokecat v textovém chatu ve hře. Chat v lobby bude přidán v některém z budoucích updatů.
  • Postihy za předčasné opuštění hry. Vývoj Lightnite se už nějaký čas potýká s jedním bugem, kdy hráč, který předčasně opustí zápas a zároveň má nastříleno více bodů než protivník, automaticky dostane deklarovanou výhru. Aby tomuto vývojáři předešli, stanovili tyto pravidla: Za první předčasné opuštění hry v jednom dni je ban na 10 minut. Za druhé opuštění v tom samém dni dostanete ban na 20 minut. Za třetí opuštění ve stejném dni se vám odečte 300 sats z účtu a máte na hodinu ban. Čtvrtý leaving vás bude stát 500 sats a ban na 1 den.
  • Parametry zbraní. Opět se hýbalo s poškozením a zásobníky u některých zbraní. Opět je zbytečné je vypisovat, protože se příště budou zase měnit…
  • Sniper se netrefil. Když se do vás někdo trefí sniperkou, tak to zaručeně poznáte. Odteď dokonce i uslyšíte, když po vás bude sniper střílet a mine 🙂
  • Opravy bugů. Hráči opět našli a nahlásili několik problémů na mapě, které by teď měli být vyřešeny.

Pojďme pokecat o výhrách

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Jeden myslel na “Patch – 0.4.1.8 – Popřejte spoluhráčům Veselé Vánoce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..