Přes 1.5 BTC rozdáno mezi hráče Lightnite

Satoshi’s Games se na sociálních sítích nedávno pochlubili tím, že svým hráčům rozdali na odměnách za hraní Lightnite více jak 1.5 BTC (1,348,261.2 CZK)

bitcoin výhra

Pokud jste tady déle, jistě si pamatujete, že v ranných dobách vývoje byly odměny za jednu jednoduchou Covid-19 minihru 500 satoshi (4.5 CZK) a podle toho, jak se vám dařilo, až 3 Common NFT každé 3 hodiny. Pak jsme několik měsíců vyhrávali „jen“ 100 sats (0.9 CZK) za každou covid minihru co 3 hodiny a týden před vydáním Battle-Royale nás potěšily zvýšené výhry 1000 bitcoin satoshi (9.0 CZK) každé 3 hodiny a i za doporučení byly odměny pěkně navýšeny.

Po odstartování battle-royale módu se ty nejzajímavější odměny přesunuly do multiplayerového zápolení, kde se odměny pro vítěze v Ranked módu pohybují od 500-1500 sats (13.5 CZK). Play2Earn do toho zahrnout nemůžeme, protože to si financují hráči sami a samozřejmě že se tam točí o trochu vyšší sumy…

Připočtěte si k tomu výhry v pravidelných turnajích a soutěžích ve statisících satoshi a částka přes 1.5 BTC je na světě.

Lightnite je stále ještě pořád na začátku, vždyť ještě nemáme ani pořádnou betu. Zdá se vám 1.5 BTC málo nebo hodně?

Chcete také vyhrávat bitcoin?

Knihovna Elixir je plná her, kde vyhráváte bitcoin hraním

Podpořte vývoj hry i tento web zakoupením Lightnite s 20% slevou, čímž se vám zpřístupní nejaktuálnější verze hry, ve které vyhráváte reálné BTC satoshi a NFT skiny! Také získáte vlastní referral link, se kterým můžete zvát další hráče a získávat další odměny. Společně s kamarády tak můžete rozhodovat o vývoji a budoucí podobě Lightnite. Satoshi’s Games vytvářejí hru podle zpětné odezvy a přání hráčů a potřebují právě váš názor! Ke slevě navíc dostanete 500 bitcoin satoshi do hry!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..