Nové logo, nová pravidla

Když dáváte něco zadarmo, vždycky se najdou vyčůránci, kterým to nestačí a chtějí víc a budou hledat způsoby, jak z vás vytřískat co nejvíc a nebudou se stydět u toho i podvádět. To se dělo i u herního módu Ranked Team Deatch Match, ve kterém se ještě donedávna dalo vyhrát 1500 bitcoin satoshi (8.6 CZK) každé 3 hodiny. Bohužel někteří hráči si vytvářeli další účty, se kterými se připojovali do lobby k protějšímu teamu a svou neaktivitou ve hře na druhém účtu usnadňovali získání výhry pro svůj první účet. Případně se dohodli s jinými hráči a na výhře se prostě domluvili. Jednou ty, jednou já.

Možností, jak si takhle snadno přijít podvodným hraním k satoshis je hned několik. A tvůrci hry Satoshi’s Games dostávali denně desítky reportů o nepoctivých hráčích s duplikovanými účty nebo o koordinované spolupráci na bojišti ve prospěch jednoho nebo druhého hráče. Denně zabanovali několik účtů, nepomohlo ani anti-AFK opatření z předminulého updatu. A tak se rozhodli k ráznému řešení.

Satoshi’s Games nemají ten vývoj Lightnite vůbec jednoduchý a podvodníci jim to skutečně vůbec neusnadňují. Tato událost se nejspíš zapíše do dějin videoherní historie, protože tvůrci musí již podruhé řešit situaci, jakou žádné herní studio ještě nikdy při vývoji hry neřešilo. Vzpomínáte si, co se dělo přesně před rokem?

Na blogu hry si můžete přečíst, že odměny za Ranked Team Death Match již hráči nezískají. Hra se bude soustředit na Battle-Royale, kde vítěz nyní získá 1000 sats (5.8 CZK) jednou za 2 hodiny. Během následujících dnů se také zvýší odměny v Battle passu a v budoucnu mají přijít další odměny a velké změny. Vše ostatní (Covid, play2earn) jinak zůstává jako dříve.

Ty změny se vlastně už teď dějí. Společně s dnešním oznámením o konci odměn v TDM dostala hra Lightnite i nový font a nové logo:

Štosujeme saty hraním, přidejte se k nám

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Jeden myslel na “Nové logo, nová pravidla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..