Patch 0.4.2.6 – přípravy na velké turnaje

Lightnite se v dávkách pravidelných updatů přibližuje k další funkcionalitě. Turnaje, které probíhaly donedávna, nejsou ještě nic proti těm, které hráči dostanou u vlastních her. Jak už víte, problémové spoluhráče se Satoshi’s Games snaží řešit neustále a teď k tomu vydávají novou funkcionalitu.

Na poměry BTC se tak ve hře protočí poměrně dost peněz a podvodníci to budou zkoušet neustále. Proto se bude muset komunita spolehnout na sebe a ty nepoctivé reportovat. Tvůrci prosí hráče, aby tuto novou funkcionalitu zbytečně nezneužívali. Komunita bude nadále růst a množství BTC ve hře se zvyšovat. Cheateři a hackeři to nenechají bez povšimnutí a budou přibývat také.

Reportování podvádějících hráčů je hlavní téma tohoto updatu, jehož výpis je v originále na https://www.reddit.com/r/LightNiteGame/comments/seng9x/patch_0426_notes/ a co dalšího je nového?

  • Nahlášení podvodníků přes scoreboard.
  • Náhodná trasa startovacího letounu.
  • Vlastní Battle Royale hry umožňují vyhození hráčů z čekací místnosti. Není tu odpočet, zakládající může hru spustit instantně.
  • Nové zvuky. Další místa na mapě dostávají svou atmosféru díky zvukům prostředí.
  • Rychlejší střela ze sniperky.
  • Opravy některých bugů na mapě.
výhra btc

Sice to není oficiální, ale mnozí hráči hlásí po tomto updatu, že se jim konečně přičetly odměny za získané referaly! Připomeňme, že vyplácení odměn za pozvané spoluhráče byl dlouhou dobu problém. Takže pokud jste někoho přizvali do Lightnite přes svůj referenční odkaz, podívejte se na svůj zůstatek v Elixiru 😉 V některém z příštích updatů se dočkáme vylepšeného režimu diváka. Těšíme se 🙂

Štosuj saty v Battle Royale

Lightnite je zdarma

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..