Mintování NFT již 19. dubna

Satoshi’s Games dnes oznámili datum vymintování nových NFT pro Lightnite X. Stane se tak přesně za měsíc v úterý 19.4.2022 na platformě https://magiceden.io/launchpad. Všechny podporované SOL peněženky konkrétně pro MagicEden najdete v horním panelu vpravo po rozkliknutí Connect Wallet.

Lightnite Legacy zůstává na Liquid sidechainu s bitcoinovými odměnami, avšak s kompletně rozebranou zásobou NFTs, které toho příliš neumí.

Lightnite X bude identická verze hry, jako Lightnite Legacy, ale poběží na Solana síti, budete zde vyhrávat token $LNC (Light Nite Coin) a úplně nové NFTs budou mít širší varianty rarity společně s chytrými funkcemi jako jsou staking nebo lending.

Obě hry jsou zdarma

Přidejte se na oficiální Lightnite Discord, kde získáte nejaktuálnější informace a kde se také můžete přihlásit k této události. Nejednou se prokázalo, že být u něčeho zásadního hned od začátku má své benefity. Lightnite X je na svém začátku a uživatelé, kteří si tento začátek nenechají ujít, budou v budoucnu velice pravděpodobně hezky profitovat! Vždyť už jen pohled do aktualizované roadmapy dává tušit, že krátce po vymintování získají držitelé NFT i airdrop $LNC tokenů…

Jaké NFT bude nejoblíbenější?

Lightnite je konečně dostupný komukoli zadarmo!

Stáhněte si hru zdarma z knihovny Elixir a získejte skutečnou kryptoměnu za vítězství na bojišti!

Jeden myslel na “Mintování NFT již 19. dubna

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..